Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Iphonet az usából behozni?

Megéri Iphonet az usából behozni?

Figyelt kérdés

Ismerősöm fog jönni magyarba amerikából, ha ott megveszi nekem az iphone 11 et, akkor azt tudom magyarba használni? Illetve a garancia is kiterjed ?

500 dollár lenne ott, jóval olcsóbb, mint itthon.



2022. márc. 2. 09:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
46%
Mire hazaér lehet már 180-190 ezer lesz, ha így romlik az árfolyam. :D
2022. márc. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem éri meg.
2022. márc. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Itt most nem azon a 30 -40 ezer forintot van a legnagyobb hangsúly. Csak ismerős úgy is jönni fog március vége fele, akkor nekem jobban megéri, minek fizessek ki 30-40 ezerrel többet , ha annyival olcsóbban is megtudom szerezni ugyanazt? Oké lehet, hogy 1 év a jótállás, de ha 1 év alatt nem jön ki rajta gyàri hiba, akkor már nem is fog valószínüleg.

Ti se veszitek meg az egyik boltba 40 ezerért drágábban ugyanazt, ha tegyük fel megrendelhetitek netről 40 ezerrel olcsóbban, max annyi , hogy vàrni kell.

Leginkább ez a világgarancia dolog érdekelt, ezért is tettem fel a kérdést. Azt olvastam már, hogyha nem akarom, hogy megvámolják, akkor az ismerős bontsa ki a dobozból és anélkül vigye fel a repcsire.

2022. márc. 2. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!