Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez a telefon megfelelő lesz...

Ez a telefon megfelelő lesz ezekre a célokra?

Figyelt kérdés
Gigaset GS290 56 ezer forintért. Úgy, hogy az 55 a totál maximális keretem. Amit várok tőle akadás mentes internetezés. Youtubezás. Elfogadható kamerák. Magas ppi és felbontás. Mivel gyakran használok VR szemüveget. És ezek a játékok fussanak szinte teljes megakadás nélkűl: PUBG, Asphalt 9, Grand Gangster, telefonos VR játékok, Real Racing 3

2022. márc. 6. 19:37
 1/7 grafno ***** válasza:
26%
Pff. 56ert az alja van. Sztem neked jó lesz.
2022. márc. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A játékokat engedd el azt nem fogja rendesen vinni esetleg a legalacsonyabb grafikán....
2022. márc. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kizárt, Realmi 8I-t vegyél ilyen célokra minimum.

Bár elnézve hogy milyen játékokkal akarsz játszani, valamelyik iPhone lenne a nyerő, az meg 3-4x-szer annyi mint a keret.

2022. márc. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2022. márc. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

"Ez a telefon megfelelő lesz ezekre a célokra?"

Ja, nekem nem kell drága autó, elég a Suzuki Swift is, csak gyorsuljon 100-ra 3 másodperc alatt, és menjen akkuról a úgy 500 km-ert egy töltéssel, természetesen önvezető módban. Max. 280 esetleg 300 ezer a maximális keret.

2022. márc. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
55 ezerért kizárt, hogy találj olyan telefont, amely elviszi normálisan a felsorolt játékokat. Legalább a dupláját számold rá.
2022. márc. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5.Hát azért G96-al el lehet játszadozni, nem ultrán de simán viszi normális beállításokkal a legtöbb címet.
2022. márc. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!