Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S9+ vagy IPhone X?

Samsung Galaxy S9+ vagy IPhone X?

Figyelt kérdés
Mind2 65-70 ezer forint körül megy. Melyiket vegyem?

2022. márc. 24. 12:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vegyél X-et, az még támogatva lesz egy ideig. Bár én nem igazán láttam sehol 65-70 ezerért használtat.
2022. márc. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
1et kettőt ki lehet fogni
2022. márc. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Iphone x tovább lesz frissítve.
2022. márc. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
32%
9-es, a hardver-szoftvert teljesen felesleges összehasonlítani, mind tudjuk, hogy az ios kisebb kapacitású hardverrel is ugyan úgy elketyeg, mint az android alapú rendszerek 2x annyival
2022. márc. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"9-es, a hardver-szoftvert teljesen felesleges összehasonlítani, mind tudjuk, hogy az ios kisebb kapacitású hardverrel is ugyan úgy elketyeg, mint az android alapú rendszerek 2x annyival"


Azért is írtam, hogy közelítésként kell kezelni ezeket az információkat. De mindenesetre eléggé egyértelmű, hogy nem szabad már úgy gondolni egy X-re, hogy az egy erős telefon. Az egy stabilan működő alsó-közép kategóriás telefon szintjét hozza most.

2022. márc. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!