Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 12 mini megfelelne ha...

Iphone 12 mini megfelelne ha kényelmes kicsi mobilt szeretnék?

Figyelt kérdés
Most egy samsung galaxy a20e-m van de sajnos nagyon megutáltam. Maga a telefon jó, de annyira kényelmetlen, hogy nagyon sokszor kiesett a kezemből, néha alig tudtam megtartani, csúszik mindenhonnnan még tokban is. Már néha érzem, hogy görcsöl a csuklóm a fogástól. Meg nekem jobban kényelmes egy iphone rendszerileg is. Korábban voltak és azok mind kényelmesek voltak (4s, 5s..)Előtte mindig ennél jóval kisebb méretű mobiljaim voltak lehet ezért se tudom megszokni pedig már 1 éve van meg lassan. Kinéztem az iphone 12 minit amit ki is próbáltam, nagyon kényelmes volt. Az Iphone se 2020 is jó lenne de félek hogy ugye ez is ilyen lekerekített oldalú, kb hasonló így semmi különbség nem lenne. Tokkal lehetne ezt megoldani de akkor már a 12 mini nem? A 13 minit is kinéztem de az drágább azért, így akkor a 12 mini lenne. Iphone-ok közül melyiket ajánljátok ami kényelmes egy kézben is? Vagy lehet az első gondolat az igazi és maradjak a 12 mininél?

2022. márc. 24. 15:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

iPhone SE2022-t.

Csalóka a kis fizikai méret a Mini szériánál, de nagy maga a kijelző.

Ha kimondottan az 1 kezes használat a cél a SE jobb választás, de próbáld ki előtte mindkettőt, én is úgy döntöttem a SE és a 12 Mini között.

2022. márc. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
1.Kipróbáltam azt is, de valahogy a 12 minit érzem kényelmesnek, lehet a szögletes oldala miatt, hiába itt teljes kijelző van de nagyon megtetszett elsőre. Az se-nél pár dolog visszahúz és nem vagyok biztos benne, mint a lekerekített oldal ami nekem kényelmetlen, de itt a főgomb tetszik nagyon meg olyan mint a régebbi modellek.
2022. márc. 24. 15:39
 3/19 anonim ***** válasza:

Kinek mi, én eleve Compact Sony-ről jöttem ami meg teljesen szögletes volt nagy kávával. Szóval számomra az volt a kézenfekvőbb, de amúgy totál szubjektív.

Amúgy jó vétel a 12 Mini is, sok alternatíva nincs szóval szerintem érdemes rá beruházni.

2022. márc. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
12 Mini tökéletes lesz.
2022. márc. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor a mini lesz, kis megerősítés kellett.:)
2022. márc. 24. 16:55
 6/19 A kérdező kommentje:
iphone se 2020 és 22 között van valami különbség amúgy? ffogtam mindkettőt de nem jöttem rá hogy érzek e valami eltérést.:)
2022. márc. 24. 19:28
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
6... Nincs különbség külsőre, kicsit erősebb a védőüveg. Belül vannak eltérések: újabb és erősebb proci, több RAM, 5G, nagyobb akksi.
2022. márc. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is inkább azt venném nem az se3-at a jobb üzemidő és a jobb kamerák miatt.
2022. márc. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2022. márc. 25. 09:08
 10/19 A kérdező kommentje:
8.mármint a 12 minit vennéd?
2022. márc. 25. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!