Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért fikázzák az emberek az...

Miért fikázzák az emberek az apple cuccokat?

Figyelt kérdés
Van egy réteg, aki csak meglátja hogy iphoneom van és elkezd papolni hogy "androidban olcsóbban kapsz erősebbet" meg hogy hülyeség ezt venni. Macekkel ugyanez a helyzet, a 10 éves macbook prom, amit egy rx 480-ért kaptam veri az ebben az árkategóriában kapható ÚJ windowsos gépeket, de ugyanígy belémállnak.
2022. márc. 24. 22:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
28%

Mert irigykednek!


Köztudott, hogy az Apple cuccok értékálobbak , jobbak.


Nekem volt 3 androidom, most Apple van, ezzel egyszer se volt gondom. A 3. androidom 2 volt szervízbe 2 év alatt, ez meg hasít.

2022. márc. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
10 éve egy hasznàlt rx 480 volt kb 30 ezer max. Te most itt komolyan azt a f.szsàgot akarod beadni, hogy veri az új laptopokat? Vagy te vagy hülye vagy minket nézel annak...
2022. márc. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
2-es: 8 gb-os RX 480 kártyám volt, sapphire nitro+ kiadás. 2022 januárjáról van szó, 160 körül pörgött használtan :D
2022. márc. 24. 23:09
 4/23 anonim ***** válasza:
35%

Az rx 480 a kezdetektől fogva egy szar VGA volt. Aki csak tehette anno szabadult tőle (mint ahogy én is).

Az hogy most a chip hiány és bitcoin bäszakodás miatt a VGA-k ára felment az egekbe, még nem azt jelenti hogy egy 50 ezer forintos kártya 160 ezer forintos teljesítményt ad..


A másik meg hogy nézd meg a 10 éves mekbúkodnak a hardver készletét (már ha tisztában vagy azzal miről beszélek), és utána kezd el osztani az észt.

2022. márc. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
29%
Pontosan ezért, amit le is írtál. Hogy olcsóbban kapsz jobbat/ugyanolyat droidból.
2022. márc. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Ypszilon1980 ***** válasza:
60%
Márpedig olcsóbban jobbat kapsz nem Apple termékekből. Plusz, ha javítani kell, akkor sem kis költség. Én nem fikázom, mindenki azt használ ami szimpatikis, csak akkor legyen tisztában a dolgokkal legalább. Nekem van egy Samsung 3 éves telefonom és teljesen jól működik, ugyanolyan megbízható most is, nem lassú, nem fagy le. Barátom anno vett egy Macbook-ot kb. 600ezerért ami tök jól nézett ki persze meg minden csak kiderült, hogy összecsukva a billentyűzet nyomot hagy a kijelzőn meg megkarcolja, na akkor miről beszélünk?
2022. márc. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Morzsi007 ***** válasza:
58%

Megint egy jó kérdés így 2022-ben. Mert berögzült az agyukba anno.

Ez olyan, mint franciát, fordot, fiatot nem szabad venni.

Régen az iphone ára kimagasló volt mindennél drágább, és sokan azt néztèk mi volt benne hardverileg, aki nem értett hozzá, nyilván annak a nagyobb számok voltak mérvadóak. Összehasonlították egy androidos telefonnal és azt látták, hogy a robotos márka jobb specifikációval bír, ebből az jön le, hogy gyorsabb, jobb, stb és miért is adnának többet egy rohadt almáért. De életükben nem fogtak a kezükben iphone-t. Màra komoly teljesítménnyel bírnak az androidos telefonok, bár erősebb hardver kell alá, mint egy Ios-nek, de az apple teljesítménye elképesztő. Aki a számokra hagyatkozik, azoknak mondanék egy példát. Van két autó, az egyik erősebb (hardverrel van) 500LE, de 2,2T tömegű, a másik 300LE, de 1200 Kg. Melyik megy jobb kört egy adott pályán? Az ios és hardver optimalizálásának köszönhető az előny. Ez látszik pl egy sebességtesztnél, hogy az ios egy magos és többmagos teljesítményben mennyivel erősebb mindenkinél. Ez a mindennapi használatban csak ritkán érezzük, mint pl egy exportálásnál, konvertálásnàl. A hosszú támogatásról nem beszélve. Persze ennek a rendszernek is vannak, lehetnek hibái, semmi sem tökéletes. Meg hàt nem mindenkinek kézenfekvő a rendszer, aki több testre szabhatóságot akar, az vegyen android rendszerű mobilt. Nem vagyok apple fan, de mikor valaki kritizál olyat, amit nem ismer, és ugyanazt hallom már 10 éve, az zavar.

2022. márc. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Ypszilon1980 ***** válasza:
65%
Nekem volt Iphon-om, tudom a különbséget,soha többet.
2022. márc. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
30%

07:30


“Iphon” az valami kínai cucc? Máskor iPhone-t keress…

2022. márc. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
#3 Catalina, 4 magos asszem 3. Gen i7, 8 gb ram, 120gb ssd, 500gb hdd meg van integrált és dedikált kártya is
2022. márc. 25. 08:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!