Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért rossz a Samsung? Miért...

Miért rossz a Samsung? Miért fikázzák annyian?

Figyelt kérdés

2015. jún. 25. 10:04
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
62%
Mert szar telefonokat csinálnak,majd túlárazzák őket.
2015. jún. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 kérdező.. ***** válasza:
62%

Mert nagyon sok ember csak szívott a samsunggal.

Túlárazottak,nagyon rossz a szoftverük:semmi optimalizálás,gyenge támogatás,alsó és középkategóriában gyenge hardverrel szerelik fel a telefont és ha ehhez társul még a rossz szoftver.

Csúcskategóriában már jobbak,de túlárazottak és manapság rengeteg telefon van ami sokkal jobb a samsungnál.

2015. jún. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
66%

Amit eddig írtak én is teljesen ezt tapasztalom.

Most vettem 50.000-ért és 5mpx kamera van benne ami szörnyű képet csinál és még kifehéríti a képeket. Alap játékot elindítottam rajta csak hogy mennyire bírja hát a 20.000-ért vásárolt tabletemen legalább elindította ez meg egyből kidobott. Maga a telefon selfie de az a kamera is szörnyű. Az akkumulátora legalább egy hetet simán kibír. Google drivebe töltöttem fel képeket ez meg 2 óra után bezárta majd megnyitotta de ezt csinálta úgy 2 percig majd meguntam és kikapcsoltam. Pozitív az hogy ha megfizeted az árát akkor jó.

2015. jún. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
29%
Mert fanok. Nem csak Samsungot hanem iphonet is. Nem tetszik nekik ezèrt piszkálják. (Lehet lepontozni nem érdekel, legalább látszik, hogy azèrt vagy 0% mert fanok vannak itt)
2015. jún. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
60%
Na TodDávid a legnagyobb Samsung fan :D :D Borzalmasak a samsungok, már két hónap után fagynak össze vissza.
2015. jún. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 kérdező.. ***** válasza:
28%

TopDávid a valódi 10 éves fanboy.

Az iphone-t ki fikázza?Legfeljebb az olyanok mint te.A legjobb az iphone a wp és a stock android.

2015. jún. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
87%
Inkább a rendszer gáz. Nekem valahogy CM telepítés után mindig megoldódtak a régi marhaságok, csak akkor meg az ezoterikus hardver miatt jöttek a szívások, főleg kamerával, de ha rádiót hallgatnék, azt is említhetném, hogy esélytelen a jó Samu néptelefonokhoz találni egy működő fm rádiót.
2015. jún. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
23%

Megkérdeztem a Samsung.hu-n hogy egyáltalán optimalizált-e a rendszer ès azt mondták hogy:

"Az adott szoftverek teljes mértékben optimalizált."


Szóval most inkább haggyuk a fanokat.

2015. jún. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 kérdező.. ***** válasza:
53%

:DDDDDD

Én is ezt mondanám a saját termékemrexDD De még megkérdezi...Úristen.Hány éves vagy 5?:DDDD

Jó most tényleg nagyon elástad magad TopDávid.

2015. jún. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 kérdező.. ***** válasza:
82%

Egyébként természetesen optimalizált a rendszerük,mivel ha nem lenne akkor nem lehetne rárakni a telefonra,de nem mindegy hogy van optimalizálva...Ennyi ész sincs benned...Atyavilág.

Jó mára elég volt az internetből:D

2015. jún. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!