Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha az iPhone 11-em folyton...

Ha az iPhone 11-em folyton akumulátoekímélő módon van az baj? Vagy mit tudok csinálni hogy ne merüljön gyorsan? Mert csak most vettem és szerintem ki kellene bírnia 1-2 napot töltés nélkül

Figyelt kérdés

2022. márc. 29. 19:53
1 2
 1/13 anonim válasza:

Nem nem baj!


Hol vetted hogy nem bírja?


Nekem 1.5 éve megvan naponta használom (nem 11) de még mindig 100 van az aku állapota, nem, nemcseréltem még akkur

2022. márc. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"Vagy mit tudok csinálni hogy ne merüljön gyorsan?"



feltöltőd teljesen, kikapcsolni és betenni a szekrénybe a polók alá.

2022. márc. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem baj.

Most persze hogy gyorsabban merül, mert még új az akksi, annak is be kell állnia, de ami miatt nagyon merül az az hogy állandóan nyomkodod, mert újdonság. Majd amikor megszokod és kevesebbet használod, nem is fog annyira merülni.

Van csomó dolog amit ki lehet kapcsolni hogy ne merítse feleslegesen a telefont:

[link]


A játékok és a magas fényerő nagyon merítik, azt egyik telefon akkuja sem bírja sokáig szuflával.

2022. márc. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1-es az iStores üzletben vettem az olyan üzlet ahol csak iPhoneok vannak. Köszönöm



3-as rendben köszönömöm a válaszod.

2022. márc. 29. 21:24
 5/13 A kérdező kommentje:
Múlt hét péntektől használom és akkor kb. mikor kell beálni az akumulátornak?
2022. márc. 30. 07:12
 6/13 anonim ***** válasza:
mire megunod hogy állandóan a kezedben legyen, és naponta csak 1-2 órát használod, az lesz az aksi kímélő.
2022. márc. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az elején nekem is elég gyorsan merült, de most már kb 1,5-2 naponta töltöm. Persze ez attól is függ,hogy mennyit használom.

Azért egy 5-6-7 órás napi képernyőidőnél ne várjuk, hogy 2 napig bírja majd töltés nélkül. :) A sok video nézés (pl Tiktok) játékok nem túl aksi kímélőek, szóval ezt azért nem árt figyelembe venni.

Én tavaly nyáron vettem amúgy, teljesen elégedett vagyok az aksival.

2022. ápr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. ápr. 4. 16:15
 9/13 anonim válasza:
Az en uj 11-em 5 ora kepernyoidot bir es 100rol egybol leesik 1-2%-ra. Ki lehet huzni az egy napot csak ne hagyd bekapcsolva mindig a wifit a bluetoothot meg a mobilnetet. Ha bekapcsolva hagyod marad a napi 4-5 ora uzemido
2022. ápr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9-es!

:O Hány %-os az akksi állapota? Az én 11-esem nyáron lesz egy éves, napi minimum 5 óra a képernyőidőm és 2 naponta töltöm. Emellett szinte minden nap hallgatok zenét -bluetooth-os fülesen - és nem kapcsolom ki soha se a wifit se a mobilnetet.

2022. ápr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!