Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-ra váltás Huaweiről?

IPhone-ra váltás Huaweiről?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Telefonváltás előtt állok. Most egy Huawei p30 lite-om van, ma már csak törölgetek róla, meg hasonlók, holnap fogok új telefont venni, úgy néz ki egy iPhone 13 mini-t. Mit kell tudni egy iPhone-ról? Lenne pár kérdésem.

Eddig Huawei Bluetooth-os fülhallgatóm és okosórám volt. Őket Bluetooth-al össze lehet csatlakoztatni az iPhone telefonnal, vagy ezek csak Androiddal működnek? (Mert addig nem vennék külön iPhone-os bluetooth-os fülhallgatót, amíg ez működik)

A töltő fejet spórolják ugyebár, milyet érdemes venni? Gyorstöltést, ha szeretnék elérni?.

Ezen kívül van valami említésre méltó dolog, ami nagyon más az ios-nél az Android-hoz képest?


Nagyon köszönöm a válaszokat!



#mobiltelefon #telefon #Huawei #iPhone #Mobiltelefon váltás
2022. ápr. 5. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is androidos voltam sokáig és könnyen váltottam át. Most màr az a fura hogy ha néha androidos telót állítok be vagy keresek rajta valamit akkor szokatlan😀

gyári töltôt vegyél hozzà, a szolgáltatónál is van ahol a telefont veszed.

Lehet párosítani úgy tudom, max óránàl lehet pl vàltozás watch gt szériáknál hogy valamelyik számlap nem elérhető rá.

De sokkal letisztultabb és tényleg kevés az esély rá h virusos legyen a teloo

2022. ápr. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Lehet párosítani a nem iPhone-os eszközökkel.


A különbség az, hogy sokkal egyszerűbb kezelni az iPhone-t, mint bármelyik egyéb márkát. Nagyon letisztult és átlátható.


Lehet venni gyorstöltőt. Nekem is 13 mini van és kb. fél óra alatt feltölt 20%-ról 100-ra.


Különbség még, hogy vannak olyan appok, amik vagy a Pay Áruházban vagy az App Store-ban nem találhatóak meg, de a legtöbb aplikáció mindkettőn elérhető.


Én Sirit nagyon szeretem. Bár angolul kell beszélni hozzá, megkérdezheted az időt, rákerestethetsz vele szóban dolgokra pl.: “Siri, how old is Lady Gaga?” és kidobja a Google-ös találatot. Lehet vele viccelődni is, hogy “Siri, how old are you?” “Siri, tell me a romantic story!” stb.

Siri amúgy egy ilyen telefon asszisztens. Ha megnyomod a bekapcsoló gombot hosszan, akkor hívod elő, és már mondhatod is neki, hogy mit csináljon. Tényleg felhívja neked xy-t, ébresztőt állíthatsz, emlékeztetőt, gyakorlatilag bármit.

2022. ápr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!