Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 11-em van és ha belemeg...

Iphone 11-em van és ha belemegyek a beállításokba-akumulátor-aku állapota és ott kiír olyat hogy optimizált aku töltés és az mit jelent mert ahogy alatta írja nem nagyon értem.Meg azt kérdezem hogy annak bekapcsolva vagy kikapcsolva kell lennie?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 6. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha kikapcsolod akkor feltölti 100%-ra.

Ha bekapcsolod akkor elvileg mteganulja a használati szokásaidat és ha nem szükséges akkor nem tölti fel 100%-ra az akksit, csak 80%-ra akkor is ha sokáig rajta hagyod a töltőn.


Ez a finkció elég régóta elérhető már, de én még sosem láttam működni. Akárhányszor rádugom, mindig feltöltja 100%-ra. Mondjuk nincs is normális életciklusom :D

2022. ápr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1-es... Egyáltalán nem azt jelenti, mint amit te leírtál. :D

Annyiban igazad van, hogy "megtanulja" a töltési szokásokat, de viszont ugyanúgy feltölti 100%-ra. A különbség annyi, hogy ha mindig pl. reggel 6-kor veszed le a töltőről, akkor mondjuk reggel fél 6-ig csak 80%-ig tölti fel, és a maradék 20%-ot 6 óra előtt fogja csak belepumpálni. Ezzel kíméli az akksit.

2022. ápr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Egyáltalán nem"

inkább majdnem azt jelenti!

2022. ápr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. ápr. 6. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!