Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire használható most egy...

Mennyire használható most egy Huawei telefon?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy új telefont vásárolni, de nem igazán találok mást, most is Huawei van, mennyire használható Google Play nélkül?
2022. ápr. 10. 08:24
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Semennyire, egy nagy rakat fos. Mindjárt jönnek és elmagyarázzák hogy van élet a Google nélkül, de az igazság az hogy nincs. Kínlódás az egész, és teljesen értelmetlen. Tele van a piac jó telefonokkal, nem is értem miért nem találsz… Ettől gyakorlatilag bármi jobb.
2022. ápr. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A Xiaomi tetszett, de most hogy megnéztem mennyibe kerül, le voltam döbbenve. Akkor már teszek hozzá egy keveset és lesz Iphone 12.
2022. ápr. 10. 08:49
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem se való semmire a Huawei így már, Google nélkül.


Nekem inkább adjanak egy nyomógombos telefont, mint bármelyik Huawei-t.

2022. ápr. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Olyan rossz így :(

Nagyon szerettem régen a huaweit, de Google nélkül...hát ...

2022. ápr. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Vannak kiskapuk illetve több Google cuccot használhatsz böngésző alatt, de nem kényelmes úgy. El lehet vele lenni, de inkább valami mást vegyél.
2022. ápr. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Levélnehezéknek drága. Szóval ne vegyél.
2022. ápr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%

Akármilyen tipusú új telefonnál első dolgom az összes Google-appot törölni. Jó sok bloatware van az ökoszisztémában, vagy 20 db.

Utána mehet csak ki a netre.

Ez a Huvei érdekes lehet.

2022. ápr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha netbankolsz, akkor gond lehet a Huawei, mert azt olvastam, hogy a bankoláshoz, számítógépen való belépéshez való appot nem fejlesztik a rendszerére.
2022. ápr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
lehet élni google nélkül huawei p40 lite om van amin nincs google ami kell letöltöm apkpureból a google cuccai a google appokból nem mennek de saját appból vagy alternatívákat használva működik
2022. ápr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!