Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen ingyenes vírusirtót...

Milyen ingyenes vírusirtót ajánlanátok iPhone-ra? Van ilyen?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 17. 14:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha az App Store-bol töltesz le, azok alá vannak írva, böngészéssel sem hallottam hogy be lehetne gyűjteni vírust, ami nem azt jelenti hogy nem lehet, hanem hogy nagyon ritka.

Én olyan esetekre tudnék elképzelni ilyet hogy pl. távoli blokkolás lopás esetére stb.

2022. ápr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azt jelezte a telefonom, hogy vírus van rajta, meg hogy meg lett hackelve a naptáram, és hogy hozzáférhetnek a képeimhez. Nem tudom, hogy ez hogy történt.
2022. ápr. 17. 15:09
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Én meg azt mondom, hogy tudom, hogy rendszeresen felnőtt tartalmú videókat nézel és felvételeim vannak rólad ahogy önkielégítesz.

Nekem is minden további nélkül hiszel? :D


Nem kell ilyennel foglalkozni.

2022. ápr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A böngésző írja ezt ki, szinte biztos vagyok benne, vannak ilyen böngésző-átverős oldalak.
2022. ápr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%
amúgy van ingyenes vírusírtó avast vagy mcaffe
2022. ápr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Nincs vírusirtó iPhonera. Nem is kell rá.

Ha a naptárból jönnek fel az értesítések hogy vírusos a telefonod, akkor töröld ki azt a naptárat amelyik ezt okozza. Beállítások -› Naptár -› Fiókok.

Ennyi.

A képeidhez nem tud hozzáférni semmi, csak az az app aminek engedélyt adtál rá.

Egyed tovább a sonkát és nyugodjál meg! :)

2022. ápr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
attólmég hogy nem kell, lehet és van is anyám a messengeres víruslinkek miatt feltette a mcafee r
2022. ápr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Te magad vettél fel valahonnan egy naptárat, ami most szivat. Lehet hogy nem az volt a szövege hogy naptár felvétele, hanem mondjuk ide kattintva nyerhetsz, vagy ilyesmi. Távolítsd el és meg van oldva.
2022. ápr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem vettem fel semmilyen naptárat, az a hagyományos naptár van benne, ami minden iPhone-ban. De valami tényleg nem jó vele már régóta, viszont azt hogy vírus van azt csak ma jelezte, de már régóta tele van írva minden féle dologgal. Olyan mint amikor bizonyos időpontokhoz írunk be valamit. És ilyenekkel van tele írva, hogy Vírusirtót kell letöltenem, meg hogy vírusos a telefonom.
2022. ápr. 17. 17:44
 10/15 anonim ***** válasza:
68%

"Nem vettem fel semmilyen naptárat, az a hagyományos naptár van benne, ami minden iPhone-ban."

Nem a naptár appról beszéltem, hanem azon belül lévő naptárról. Több naptárat is lehet bele rakni. céges, maszek, születésnapok, a google naptáradat is bele tudod tenni, stb.

Egy ilyen naptárat töltöttél le.

Például a forma1.com-ról le lehet tölteni az futamokat tartalmzó naptárat, és ez meg fog jelenni a naptár appban, a naptárak között.

Valamire rákattintottál ami letöltött egy naptárat a naptár appodba. Ezt csinálja a műsort és ezt kell kitörölni.

Nem kell beparázni, azon kivül hogy zavar a felugró értesítésekkel mást nem tud csinálni, nem fog hozzá semmihez. CSAK EGY NAPTÁR. NEM VÍRUS!


"tele van írva minden féle dologgal. Olyan mint amikor bizonyos időpontokhoz írunk be valamit."

És az nem furcsa, hogy ezekben az időpontokban írja ki hogy vírusos? :DDDD


Ahogy írtam feljebb:

töröld ki azt a naptárat amelyik ezt okozza. Beállítások -› Naptár -› Fiókok


Azért csinálják így, mert nem tudnak vírust juttatni a telefonra.



A messengeres anyukádat meg edukáld, hogy ne kattintgasson minden baromgásra ami elé kerül.

Ott is nem az iPhone a hülye, hanem a felhasználó ad a messenger appnak mindenhez hozzáférést, aztán csodálkozik ha baj van. Nem az iPhone lesz vírusos, hanem a messenger appon keresztül férnek hozzá azokhoz a dolgokhoz amihez engedélyt adott a felhasználó az appnak.

2022. ápr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!