Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6 kereken 80% aksival...

IPhone 6 kereken 80% aksival bírni fogja még hirtelen lemerülések nélkül?

Figyelt kérdés
Még 2,5 hónapig kell használnom ezt a telefont. És utána tudok újat venni majd. 80% aku kapacitás az még nem az a szint ameddig elkezdi a hirtelen lemerüléseket és leállásokat csinálni? Meddig 2,5 hónap alatt vajon még hány százalékot fog romlani az aksi?

2022. ápr. 19. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez használattól függ, egyébként 80-85 között szokott ajánlott lenni a csere szóval te még épp csak a kritikus alsó értékén vagy.

Az is lehet hogy 80-on marad még 2 hónapig, maximum 1-2 % fog még lemenni intenziv használat mellett.


Egyébként nem kellene hogy csak úgy kikapcsoljon, ez csak azt jelzi hogy a maximális kapacitása mennyi az akkunak

2022. ápr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én osztálytársaimnak 50%-on volt még a régi SE-je és csak néha-néha állt le. Ki fogja bírni
2022. ápr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ki fog bírni ennyit szerintem is.
2022. ápr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én akinek iphone 6 ot kell használni 1-2 évig
2022. ápr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!