Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia z5 mennyire jó...

Sony Xperia z5 mennyire jó telefon?

Figyelt kérdés
Anno volt egy SonyEricson V630im mint elsô telefon szerettem.
2022. jan. 13. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

Semennyire, a legendás SD810-es a telefonok történetében az egyik legrosszabb sikerült SoC, mindenki döntse el maga hogy mennyire jó 10 perc videózás után a túlhevülés...

Meg amúgy a Z5 elég pocsék kamerával rendelkezett az árkategóriához mérten.

Messziről kerülendő amúgy.

2022. jan. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudtam.Nem mai darab az biztos.
2022. jan. 13. 18:17
 3/7 anonim ***** válasza:

2016-os telefon gen. úgy kerülendő ahogy van, kb. az S6 kivételével az összes csúcstelo.(meg az akkori iPhone)

Hozzátéve 5 éves telefont nem érdemes már venni, max ha pár ezerért hozzájutsz de többet nem ér.

2022. jan. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*2015
2022. jan. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak az emlékek a szeretett SonyEricson.Poco m3 ám van 2020végén jelent meg tavaly vásároltam nagyjából megfelel.
2022. jan. 13. 18:39
 6/7 anonim ***** válasza:
A legendásan sz"r SD810 és "tipikus" Sony hőmenedzsment miatt felejtsd el. Én annó imádtam a Sony-t (Z2-Z3 időszak), ténylegesen öröm volt kézbe fogni, a forma, az anyagmimőség, de akkor is voltak problémák, és a hőmenedzsment éveken át tartó probléma volt náluk, nem tudom ma mennyire fejlődtek ilyen téren.
2022. jan. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#6.Arról nem a Sony tehetett, senkinek nem sikerült megoldani az SD810-t, sem a HTC-nek, sem a Google-nek.

Max. annyit sikerült hogy csökkentettek kicsit az órajelen, de jelentésen gyengébb is lett.

Volt újabb Sony-m, szerettem és nem is volt ilyen gond vele, SD835 már okés volt.

2022. jan. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!