Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tesznek a felső(bb)...

Miért nem tesznek a felső(bb) kategóriás okostelefonokra jack aljzatot?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 25. 18:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
17%
Mert fölösleges. Aki kiad 3-5 kilót egy telefonért az nem madzagos fülessel fog rohangálni. Lassan 10 éve elavult.
2022. ápr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

#11.Ja azért megnézem melyik vezetékes nélküli veri a 30 ezres DT240 Pro-t, megsúgom egyik sem. És még csak egy nem is egy Viso HP50-ről beszélünk.

Nyitottat inkább fel sem, hozok mint a Sennheiser HD600, de mondjuk ezt nem is szokták telefonnal használni, a feljebbi kettőt amit írtam annál inkább.

2022. ápr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
11%
#11 Ember ne vicceljünk már. Ki az a pszichopata aki fejhallgatóval mászkál az utcán? Én fülhallgatókról beszéltem. Nincs rá igény, mivel senki nem vesz már vezetékes fülhallgatót.
2022. ápr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

"Mert fölösleges. Aki kiad 3-5 kilót egy telefonért az nem madzagos fülessel fog rohangálni. Lassan 10 éve elavult."


Én is több mint 3 kilót adtam a telefonomért, és bizony lenne igényem a jackra. Nem az ára miatt, hanem mert egyszerűen kényelmesebb. Jó időben, amikor az ember egy szál pólóval és rövidnadrággal mászkál, hova rakod a vezeték nélküli fülhallgató tokját (bölcsőjét... a töltőt)?

Nyilván a vezetéknélküli füles is tud nagyon komfortos lenni, de olyan jó érzés volt, hogy csak kitéptem a fülemből a fülhallgatót és zsebrevágtam, mert bezony elfért egy átlagos zsebben.


"#11 Ember ne vicceljünk már. Ki az a pszichopata aki fejhallgatóval mászkál az utcán? Én fülhallgatókról beszéltem. Nincs rá igény, mivel senki nem vesz már vezetékes fülhallgatót."


1. Az eladások darabszáma még mindig sokszorosa a vezetékes fülhallgatókénak.

2. Egy csomó ember mászkál fejhallgatóval a fején :D Nem tudom hogy hol laksz, meg merre járkálsz, de kb. minden nap látok egy tucatnyi ilyen embert.

2022. ápr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Budapesten. Se kávézóban, se tömegközlekedésen, se egyetemen, se konditeremben nincs senki aki fejhallgatót használna. Azt beltérre találták ki. De olyat is elvétve látni aki vezetékest használ. Különben meg ha nagyon a vezetékre vágytok akkor pár ezer forint egy jack/xy átalakító, nem tudom mi ez a nagy szívfájdalom.
2022. ápr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Patkányságból, hogy vedd meg még a BT-s szarokat is vagy az adaptert.
2022. ápr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
49%

Az Apple kitalálta, hogy lespórolja a Jack csatlakozót, a többiek meg majmolják.


De mentségükre legyen szólva, hogy nem sokan használnak vezetékes headsetet (hiszen ott a Bluetooth) és jack csatlakozóval elég nehéz vízálló telefont tervezni.

2022. ápr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt van 247 db vízálló telefon jack csatlakozóval. Azért mégsem tűnik olyan nehéznek. :D

2022. ápr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Azért találták ki, hogy el tudják adni a drága bluetooth headsetjeiket.

Simán beleférne a jack csatlakozó a vékonyabb mobilokba is.

2022. ápr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"Jó időben, amikor az ember egy szál pólóval és rövidnadrággal mászkál, hova rakod a vezeték nélküli fülhallgató tokját (bölcsőjét... a töltőt)?"


Hát nem a két külön darabból álló airbuds vackot kell venni, amit az átlag ember egy hónap alatt elhagy. Nekem pl. nyakpántos van. Ha nem használom, a nyakamban elfér vagy zsebre is tudom tenni, mert nem merev a nyapántja.

Töltő? Könyörgöm, egy töltéssel kibír 15 órát! Amúgy a táskámban ott van a powerbank szükség esetére.

2022. ápr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!