Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tesznek a felső(bb)...

Miért nem tesznek a felső(bb) kategóriás okostelefonokra jack aljzatot?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 25. 18:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"Hát nem a két külön darabból álló airbuds vackot kell venni, amit az átlag ember egy hónap alatt elhagy. Nekem pl. nyakpántos van. Ha nem használom, a nyakamban elfér vagy zsebre is tudom tenni, mert nem merev a nyapántja."


Jó, majd pont madzaggal a nyakmban mászkálok, ennyi erővel használhatnék sima vezetékes fülhallgatót is.


"Töltő? Könyörgöm, egy töltéssel kibír 15 órát! Amúgy a táskámban ott van a powerbank szükség esetére."


Arról beszélünk, hogy táska nélkül hová rakod, meg hogy oldod meg. Ezek a TWS-ek is bőven túl sokáig bírják töltés nélkül, de hát nem fogod ezt csak úgy bevágni a zsebedbe.

2022. ápr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
48%
Én max akkor nem viszek magammal táskát, ha a kutyát viszem le sétáltatni, akkor meg a kutyára figyelek, nem hallgatok zenét. Minden máskor elfér a cucc a táskában.
2022. ápr. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Alex Fly ***** válasza:

Mert nincs rá szükség: az USB-C portra ki vannak vezetve az audiovonalak is - ez volt az egyik alapelv a tervezésnél, hogy kiválthassa az összes, addig használt csatlakozót. Ugyanúgy használhatod a headsetedet, mint ha jack, tuchel vagy akár RCA csatlakozód lenne.

Az elterjedt jack dugós fülesekhez pedig használhatsz átalakítót; ezek sok esetben alapból járnak a készülékhez, de ha nem, akkor is gombokért beszerezhetőek. És persze választhatsz USB-csatlakozású vagy vezeték nélküli headsetet is...

2022. máj. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!