Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Xiaomi régen valóban jó,...

A Xiaomi régen valóban jó, megbízható telefonokat gyártott?

Figyelt kérdés

Elvileg a régebbi modellekkel nem voltak olyan gondok mint az ujjakkal. Sokkal jobban optimalizálták és a kamera is jobb volt bennük. Tehát nem kellett felni, hogy akadozni fog, eldobja a WiFi kapcsolatot vagy, hogy random megnyit alkalmazásokat érintés nélkül. Ezek a dolgok melyik szeriára voltak még igazak. Pl a Redminel a 6-7 széria még jó volt. Vagy inkább a 4 és az előtte lévő szériás Redmik voltak a jók? Mert elvileg az 5-ös szériában volt pár szoftver hibás modell. A Redmi 7-rol is már hallani lehetett pár kritikát. De pár rosszat azért már a Redmi Note 4-ről is halottam.

Illetve a Mi és a Poco szériás telefonjait? Ezekből melyik volt a jó?


Nekem Xiaomi Redmi Note 8 Pro volt. És nagyon sok bajom volt vele. Tiszta bugos volt és mindig eldobta a WiFi jelet. És több ismerősöm is panaszkodott rá. Csak ők inkább a nem Pro modellre.


Jelenleg mi a jó alternatíva? Pl egy 40 ezres Unisoc procis telefon, van olyan jó most. Mint régen egy Xiaomi Redmi Note 2 ugyan ilyen áron?



2022. ápr. 28. 17:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Első Xiaomi telefonom, Redmi Note (első generációs) szelfikamerája fél év után elhalálozott. Ebayről vásárolva természetesen garancia nem volt érvényesíthető értelmes módon, nyilván nem küldtem vissza Kínába.

Ugyanez a készülék Power gombja 1-2 év elteltével olyan szinten elkopott, hogy tiszta erőből kellett körömmel nyomni, hogy működjön.

Ennyit a jó és megbízható márkáról.

2022. máj. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem Note 10 van. Nèha eldobja a Wifi kapcsolatot. Azonkívül semmi problèma vele. Jó gyors, szèp kamera. A 4 GB RAM miatt, nem laggol egyàltalàn.
2022. jún. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!