Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Másnál is elérhetetlen az...

Másnál is elérhetetlen az Alcatel 1S 2021 telefon "Depth" kamerája?

Figyelt kérdés

A fent megjelölt telefon három kamerával szerelt, de az egyik elérhetetlen közülük. Leteszteltem a gyári kamera appal, és hiába állítottam át mindent, választottam ki az összes különböző módot, a legfelső (depth, vagy széleslátószögű) kamera képe nem elérhető!


Más is tapasztal ilyet?


Néztem néhány videót youtube-on és amennyire látszik, a kamera menüje a külföldön árult telefonoknak is ugyanolyan, mint ami itthon. (Egyébként a legfrissebb gyártói rendszer fut rajta, nem az amivel a boltokba került. Telefon tesztelő appok nem látják mind a 4 kameráját, csak az előlapi szelfi kamerát, meg a hátlapi fő kamerát, szóval ezzel sem mentem sokra.)


Van olyan 3rd party kamera alkalmazás, ami triplakamerás telefonokat is kezel, hogy azzal is kipróbálhassam?



2022. máj. 6. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
A hátlapon 1 főkamera és 1 makro kamera van, a harmadik az csak egy mélységérzékelő szenzor, nem teljes értékű kamera. Azzal nem lehet fotózni, csak a főkamerának segít be. Vagyis csak segítene valószínűleg, mert ilyen ársávban nem elképzelhetetlen, hogy csak dísznek van ott.
2022. máj. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írja:

[link]

A "depth" csak segédmunkás.


(depth, vagy széleslátószögű)

A depth mélységet jelent, nem széléslátószöget.

Pamparampam, ügy felgöngyölítve.

2022. máj. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Magyarul az egy évvel korábbi kiadása jobb? Mert, hogy ott a harmadik kamera széleslátószögűként működik és ahhoz is oda van biggyesztve a "depth" szó.


[link]


vs


[link]

2022. máj. 7. 19:16
 4/4 anonim ***** válasza:
A 2020-as verziónál valóban egy ultraszéles kamera a 3. szenzor, de az olyan szinten használhatatlan, hogy amúgy sincsen értelme annak, hogy odakerült.
2022. máj. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!