Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lemerül a telefonom éjszaka,Mi...

Lemerül a telefonom éjszaka,Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Az elmúlt pár napban éjszaka mindig lemerült az iPhone 12-őm.Mi lehet a probléma az akkumlátor kapacitás 100% illetve 5 hónapos a telefon
2022. máj. 22. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak egy tipp, háttérben futó alkalmazások?

Amikor reggelre lemerül, a beállításokban, az akkumulátor menüpont alatt végig szoktad nézni, hogy használt-e éjszaka valamilyen alkalmazást?

Ugyan nekem 7-es van, én azt szoktam tapasztalni, hogy lefekvés előtt hiába zarok be minden alkalmazást, reggelre 15-20%ot merül, de lezárás utáni 1 oraban, es utána azon tartja magát.


Esetleg nézd végig, hogy melyik alkalmazásnál van engedélyezve a háttérben való frissítés, illetve amit az elején is mondtam, hogy amikor éjjel lemerül, az akku beállításokban kattingasd végig óránként a merülést, hátha ott lesz a probléma forrása.

Ha ez új szokása, akkor még esetleg az is szóba jöhet, hogy egy újonnan telepített alkalmazás húzza le nagyon akkor is, ha nem használod.

Be szoktál zárni minden alkalmazást, amit használsz?

Vagy mobilnet, Bluetooth, airdrop ilyesmik ilyenkor ki vannak kapcsolva?

Hirtelen ennyi jutott eszembe

2022. máj. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tedd repülő módba, valószínűleg a mobilhálózat meríti. Ha gyenge vagy nincs térerő, a hálózatkeresés néhány óra alatt leszívja.
2022. máj. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

És mennyiről merül le? 100% vagy 5%?

A Beállítások -› Akkumulátor oldalt nézd meg és figyeld meg a grafikont. Láthatod, hogy mikor, mennyit merül. Alább pedig azt is hogy melyik app merítette le.


Csinálj kényszerített újraindítást:

"Nyomja meg és gyorsan engedje el a hangerőnövelő gombot, nyomja meg és gyorsan engedje el a hangerőcsökkentő gombot, majd tartsa megnyomva az oldalsó gombot. Amikor megjelenik az Apple embléma, engedje el a gombot."


Azt az appot ami legyilkolja az akksit pedig töröld le és telepítsd újra. (vagy ne is tedd fel újra)

2022. máj. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
iPhone ilyet nem tesz.
2022. máj. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
valaki játszik rajta, míg te alszol...
2022. máj. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!