Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet iPhone-ról normálisan...

Lehet iPhone-ról normálisan csatolmányként küldeni a dolgokat, úgy hogy nem illeszti be a szövegbe?

Figyelt kérdés
IPhone telefonra letöltöttem a Gmail alkalmazást, de a mellékleteket nem tudom ízlésesen csatolni, mint korábban az androidos felületről, hanem berakja a képet a szövegbe, ami nagyon balekul néz ki. Lehet valami trükkel normálisan csatolmányként küldeni a dolgokat?

2022. máj. 26. 02:26
 1/3 anonim ***** válasza:

a gmail webes felületén is beteszi a képet a szövegbe......

Tedd a legalljára.

2022. máj. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Évek óta gmailt használok és mindent gyönyörűen mellékletként tudok küldeni, csak iphone-ról nem. :D
2022. máj. 26. 16:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor ez valami fiókbeli beállítás lehet? Mert én ha berakok egy PDF-et a gmailben csatolmányként, azt is megjeleníti és nem csak egy kis ikon van alul mint csatolmány.
2022. máj. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!