Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Űj telefont szeretnék venni,...

Űj telefont szeretnék venni, iPhone 13 és a pro között gondolkozom. Meg éri a pro-t megvenni?

Figyelt kérdés
2022. máj. 26. 19:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha 240fps-el levideozol egy 60-as kijelzot es egy 120as kijelzot, akkor utana visszanezeskor mindakettot 60ban latod a telefonon. Egyebkent aki oszinten nem latja a kulonbseget 60-90-120 kozott, annak javaslok egy szemorvost. Annyira látszik h ordit. Pont akkora a kulonbseg mint 30-60 kozott
2022. jún. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Ha 240fps-el levideozol egy 60-as kijelzot es egy 120as kijelzot, akkor utana visszanezeskor mindakettot 60ban latod a telefonon."


Menjünk neki még egyszer: a 240 FPS-es kamera lassított felvételre van. Ha görgetek egy 60-as és egy 120 Hz-es kijelzőt és lassított kamerával veszem, akkor a 120-as folyamatosabbnak látszik, hiszen itt már minden második felvett képkockára jut egy frissítési periódus a 120 Hz-es kijelző esetében, a 60-asnál pedig csak minden negyedikre. Maga a videó 60 FPS-el megy, EZÉRT LESZ NÉGYSZERESEN LASSÍTOTT. Most már kezded érteni? Ennél egyszerűbben nem tudom elmagyarázni.

És arra próbáltam célozni, hogy ilyen esetben is minimális az eltérés. Szabad szemmel pedig kb. semmi. Ahol pedig elméletileg megmutatná a 120 Hz az előnyét, az kb az ész nélküli görgetés a menüben, vagy egy böngészőben, de itt meg amúgy sem látsz semmi hasznosat egyik esetben sem.

De felőlem aztán ha neked kell a 120 Hz, akkor használd. Ha neked ez megér egy 100 ezer forintos felárat, akkor pláne. Én meg még mindig azon a véleményen vagyok, hogy az nem ér meg egy fillér többletet sem, amit magyarázni kell, meg lassított videókat mutogatni róla.

2022. jún. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

8,

bár 120-as iphoneom nincs, 2021-es prom viszont igen, páromnak pedig 2020-as ipad air 4. Ég és föld a különbség a két gép között képfrissítés terén. Csak az nem veszi észre, aki nem akarja.

2022. jún. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

13


Pontosan



90hz-es telom van es ha atallitom 60ra valami hihetetlenul akad

2022. jún. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"90hz-es telom van es ha atallitom 60ra valami hihetetlenul akad"


Ja lol, a 13 Pro előtt az összes iPhone rohadtul akadt :D

2022. jún. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem, mivel a szemünk nem ismerte milyen az amikor 60nál tobbszor mozog a kep a telefonon, ezert azt lattuk normalisnak. Ne kötözködj ok nélkül
2022. jún. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!