Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Messengeren az egyik barátomna...

Messengeren az egyik barátomnak lesz az elérhető állapot egyszer mutass egyszer nem? Bővebben alul

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem hogy neki be van kapcsolva az elérhető állapota és Néha mutassa hogy elérhető néha meg nem. És azt is ritkán mutassa hogy hány perce vagy hány órája volt elérhető. Meg ha mondjuk belemegy ő a messengerbe és akkor mondjuk ilyen negyed óráig nekem még mindig az mutassa hogy mondjuk 1 órája volt elérhető. És a többi embernél is akikkel ő irogat nekik is ezt csinálja. Vagyis itt ő nála van a gond. És nekem minden embernél akikkel irogatok azoknak nálam normálisan van az elérhető állapotuk. Miért van ez? Mit lehet csinálni hogy ne legyen ez?

2022. máj. 30. 18:05
 1/6 A kérdező kommentje:
És még azt mondanám hogy nekem is be van kapcsolva az elérhető állapotom.
2022. máj. 30. 18:05
 2/6 A kérdező kommentje:
Légyszi segítsetek
2022. máj. 30. 18:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele, ez semmit nem jelent, csak azt, hogy az egész gagyi.
2022. máj. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De tényleg nincs semmi megoldás? ☹️
2022. máj. 30. 20:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs.
2022. máj. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oke köszönöm
2022. máj. 31. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!