Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az nem árt az okostelefonnak...

Az nem árt az okostelefonnak ha éjjel nappal be van kapcsolva?

Figyelt kérdés
Vettem egy új telefont, az ébresztést kipróbáltam úgy hogy 3 percel késöbbre állítottam, és kikapcsoltam a telefont hogy meg nézzem kikapcsolt állapotában fel tudja e magát éleszteni, és az ébresztő megszólal e. Vártam vártam de semmi. Így sajnos nem tud ébreszteni. Egyébként ki szoktam kapcsolni a telefont estére amikor lefekszem, reggel meg be amikor felkelek. De így ez azt jelenti hogy ha korán kell kelnem, akkor hagynom kell bekapcsolva éjszakára a telefont. És másnap nem kapcsolom ki mert várom hogyha hívnak meg messengerezek haverokkal, vagyis így menne állandóan tehát egyfolytában be lenne kapcsolva. Ez baj? Volt olyan telefonom amelyik ezt tudta, hogy fel éleszti magát kikapcsolt állapotból.
2022. máj. 31. 15:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatom szerint ártani nem árt, viszont időnként már érezni fogod, hogy valami nem oké vele, és akkor újra kell indítani.

Az okosórára is igaz ez, pont múltkor már annyira furcsa dolgokat csinált, hogy azt hittem, tönkrement. De aztán az újraindítás abszolút megoldott mindent.

2022. máj. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk ilyet sem hallottam még, hogy valaki minden este kikapcsolja a telefonját.
2022. máj. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nem árt. az enyém kb fél éve nem volt kikapcsolva
2022. máj. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Van olyan, aki ki szokta kapcsolni a mobilját éjjelre?
2022. máj. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Ugye az megvan, hogy kikapcsolt állapot = a te számodra úgy tűnik, hogy ki van kapcsolva. Attól még működik az, egy készenléti üzemmódban. Megfelelő jogosultságok és ezsközök birtokában akár le is lehet vele téged hallgatni.
2022. máj. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Felesleges kikapcsolni éjszakára, mert ha nem használod, akkor érdemben nem merül az akkumulátor
2022. máj. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

kapcsold be repülőmódba, igy kivan kapcsolva a sugárzás és az ébresztő ébreszteni fog.



4) igen

2022. máj. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Xiaomi tud kikapcsolva is ébreszteni. Meg tud időzítve ki-bekapcsolni is.
2022. máj. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Dehogy árt. Be tudsz állítani "ne zavarj" módot, ha ez a célod, ezen tudsz finomítani is. Okostelefont nem szokás éjszakára kikapcsolni emiatt. Nem is fogyaszt sokat, ha nem használod, akár egy hétig elmegy, bár ez típusfüggő.
2022. máj. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

a mobilnak egy ártalmas dologgal kell szembenéznie, még pedig a gazdájával.

ráül, leejti, vízbe dobja, össze vissza tölti, alma matricát tesz rá, stb.

2022. máj. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!