Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri váltani iPhone 11-ről...

Megéri váltani iPhone 11-ről a 13 mini modellre, vagy inkább a nagyobbik testvér éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Mindenkepp váltok 13 szériára, csak kérdéses hogy a mini modell megéri szintén vagy a nagyobbik lenne jobb? Több tapasztalatot elfogadom, mindent!

2022. jún. 2. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Mi honnan tudjuk,hogy a nagyobb vagy kisebb telefonokat szereted?Ha azt akarod ,h akkora legyen mint a 11 akor sima 13.Amugyis csak akku időben jobb a mininél.Menj el 1 boltba es nezd meg
2022. jún. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Veteránmacska ***** válasza:
100%
Véleményt mondani én tudok mert nekem mindig nagy telefonjaim voltak így van viszonyítási alapom. Nekem iPhone tizen kettő mini van és sokkal kényelmesebb a kezelése kijelzővel nincs hátrány ugyanaz a kijelző talán kicsit felbontásban jobb is mint a nagyobb testvérei.Tehát jobb kezelni jobban elfér mint a sima.
2022. jún. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
A 13 minit veszem meg, mert pici kezem van és a sima 11 is kínzás. Nyilván a sima 13-ast venném, ha kuglóf kezem lenne.
2022. jún. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
13 Mini szerintem jobban megéri, legalábbis nekem a kis mérete miatt nagyon imponáló.
2022. jún. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy melyik lenne a jobb?

Objektíven nézve a Mini üzemidőben rosszabb és cserébe kisebb a kijelzője. Az, hogy a kisebb kijelző hátrány-e vagy előny, az mindenkinél egyéni preferencia kérdése. Ahogy azt is csak te tudod mérlegelni, hogy használod-e annyit a telefont, hogy gondot jelentsen a kisebb aksi.


A 11 és a 13 kijelzőmérete ugyanakkora, ha te nem szeretnél a jelenleginél kisebbet, akkor nincs értelme a Mininek.

2022. jún. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!