Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobilt vegyem meg?

Melyik mobilt vegyem meg?

Figyelt kérdés

Iphone SE 2022, Iphone 12 mini?

Főként méretük miatt néztem, kicsi mobilt szeretnék.

Árban ezeket lennének kedvezőek és vehetném meg hamar, viszont az iphone 13 minit csak azért, mert annak a kékje nagyon tetszik és ha ez megéri az árát akkor gyűjtök még rá, bár drágának tartom de a kék valami gyönyörű, tudom a szín nem kell szempont legyen de a kék megtetszett nagyon.

Az SE2022-t főleg a főgomb miatt néztem ki, hiányzik a fizikális főgomb és bejön a régebbi kinézet. (régen iphone 4s,5s tulajdonos voltam).

A 12 minit meg a mérete miatt, nagyon kezemre állt ahogy próbáltam, tökéletesen kicsi, itt egyedül meg kell szoknom, hogy full képernyős és nem volt még ilyen iphone-om (de ezt csak meg lehet szokni). (itt nem tetszik a kék, fekete lesz lehet, csak megjegyzés).

Nehezen tudok dönteni, hosszú távra szeretném, kicsi méret a lényeg. Persze az is, hogy gyors legyen, szép kijelzős legyen.

Más telefont ne ajánljatok légyszi mert nem érdekel.



2022. jún. 7. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Színekben nekem se tetszik a 13 -as de jobban megéri, ha másért nem az üzemidő miatt. Jóval jobb.

Ha pedig az ára a fontos és megelégszel kicsit gyengébb paraméterekkel, főleg üzemidő, kijelző, és kamera, akkor SE is jó választás.


Tehát inkább SE vs 13 mini szerintem.

2022. jún. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja igen 13 -as eleve 128 -as, míg a másik kettő alapból csak 64GB os. 64 -en is el lehet férni, de 128 -as jobban jártsz.

HA ezeket veszed már nincs akkora különbség.


Én a 12 lila színében vennék egy 13 -ast :)


13 -színei pirosat leszámítva mind vacak lett...

Tok a megoldás... Még a fehéret és a feketét is sikerült eltolniuk.

2022. jún. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Morzsi007 ***** válasza:
Iphone 4s, 5s az inkább 12 Mini kinézetű, szögletes kialakítás kicsi méret, kivéve a home gomb. Ez közelebb áll hozzájuk, mint az SE 2022. Ha kis telefon kell, akkor Mini. Így is nagyobb a kijelzője, mint az SE 2022-nek.
2022. jún. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
IPhone 12 Mini
2022. jún. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!