Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Vodafonenàl már most sem...

A Vodafonenàl már most sem lehet ügyet intézni az átállás miatt vagy csak engem csaptak be a boltban?

Figyelt kérdés
Botrány, már vagy egy éve ez a cég!
2022. júl. 6. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Igen, tavaly óta a feje tetején áll az egész.
2022. júl. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Állandó probléma van velük. Ezért is hagytam ott őket már a múltkori leállás után. (Amikor hónapokig nem számláztak, még akkor sem, ha direkt kérte az ember, aztán meg kijött egy akkora számla, hogy mindenkinek leesett az álla.)
2022. júl. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valóban nem lehet. Bizonyos ügyeket már 23.-a óta nem lehet, mától gyakorlatilag semmit, mobilnet vásárlása se lehetséges. Szerencsére én még előre feltankoltam, mert a balatoni nyaraláshoz kellett és matadt belőle, de már gondolkoztam hogy átmegyek a Yettelhez, mert alig jobb a lefedettségük a Diginél (a Digi kiegészítésére használom a Vodát, de az esetek 60%-ában ahol a Diginek nincs lefedettsége, ott a Vodának sincs, vagy nagyon gyenge, sőt a szobi vasútvonalon van olyan pont ahol a Digi jobb lefedettségű a Vodánál).
2022. júl. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Bizonyos ügyeket már 23.-a óta nem lehet"


Igaz, tavaly július 23-a óta :D

2022. júl. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
dejó... most ezek a kérdések lesznek itt minen nap óránként....
2022. júl. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
már régóta a Telekom az ajánlott szolgáltató.
2022. júl. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6 hoz nem aszondom hogy nincs hiba a telekomnál de jóval kevesebb mint a többinél(elmomdás alapján)
2022. júl. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Leáll a Vodafone: egész Magyarországon nem lesz elérhető a szolgáltatások egy része


[link]

2022. júl. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már most se jó, igazából egész évben kitehetnék...
2022. júl. 6. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!