Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Icenterben miért 30ezèrt...

Icenterben miért 30ezèrt tesznek bele új akksit iPhone-ban amikor csak 8ezerbe kerül gyári aksi?

Figyelt kérdés
2022. júl. 7. 21:34
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
De ezt megrendelnèm mondom hogy ezt rakja be akkor biztosan azt fogja berakni?
2022. júl. 7. 22:09
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet nem játszunk. Nem dolgoznak hozott alkatrésszel, vagy nincs garancia.
2022. júl. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Dehogynem én ismerek olyat!
2022. júl. 7. 22:12
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát egészségedre, én biztos nem vállalnék garanciát erre.
2022. júl. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Nem is kell! Biztosan nem fogok költeni 35ezret ilyenre!
2022. júl. 7. 22:18
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

"Dehogynem én ismerek olyat!"

Megveszed a gagyi akkut, Pistike kicseréli a sufniban fázisceruzával, aztán meg megy a nyavajgás, mikor a teló kiírja hogy nem eredeti akku, és egy fél évet bír.

Ezért 30 a márkaszervizes csere.

[link]

2022. júl. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ezt tényleg fix, hogy nem gyári akksi. :D Szóval teljesen mindegy, hogy viszel vagy sem.
2022. júl. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Pedig ez gyári aksi!
2022. júl. 7. 22:23
 19/27 anonim ***** válasza:

Na itt két dolog keveredik.

A hivatalos szervizek és azok akik iPhone-t is javatínak. Valamint az eredeti "gyári" és "kompatibilis" akkumulátorok.


Nem minden mobiletelefon szervíz "hivatalos" iPhone szervíz, csak mert iPhone-t is javítanak, mégha bazi nagy Apple logó van a pultjukon.. erre vigyázz.


A valóban hivatalos iPhone szervízben, valószínűleg egy, az Apple által beszállított akkumulátor kerűl. Ez ezért annyira drága. Azt nem tudom hogy a Te 30 ezres akksid ilyen-e vagy sem. AZtán hogy tényleg azt rakják-e bele... hát...


A sima mobiltelefon szervizekben pedig utángyártottat "kompatibiliset" tesznek bele általában.


Én már cserélgettem ismerősöknek régebbi iPhonokben akksikat. Az utángyártottak néha annyira olyan kinézetűek mint a gyáriak, hogy halandó nem különbözteti meg. Feliratok, Apple logo minden. A kínaiak ugyebár szeretnek koppintani. Szóval még a bajt az is tetézi, ha azt mondják neked egy szervízbe, hogy gyári akksit tesznek bele... Hát ja... vagy igen, vagy nem :D :D :D


Szóval az árat az is befolyásolja nagyban hogy milyen szervíz csinálja, de főleg az hogy milyen akksi kerül bele. Utóbbiról mvel nem látod, csak elhiheted amit mondanak.


Egyébként nagyjából mint az autóknál... márkaszervíz és "mindenes" szervíz. Gyári alkatrész vagy utángyártott.

2022. júl. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Majd rájössz, mikor az akksi mellet majd az írja a telefon, hogy ismeretlen alkatrész. :D
2022. júl. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!