Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Icenterben miért 30ezèrt...

Icenterben miért 30ezèrt tesznek bele új akksit iPhone-ban amikor csak 8ezerbe kerül gyári aksi?

Figyelt kérdés
2022. júl. 7. 21:34
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem ezt az egészet. Ha te ismersz olyan szervízt, ahol olcsóbban cserélik ("Dehogynem én ismerek olyat!") meg tudsz venni x ezer forintért nagyon f..sza eredeti (?) aksit, akkor miért vergődsz itt, hogy te nem fogsz ilyenért 30 ezret fizetni? Menj oda, ahová akarsz, aztán kész.
2022. júl. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
21 válaszoló azért írtam ezt ki mert pofátlanságnak tartom ezt 35ezrebe kerül!
2022. júl. 7. 22:40
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
A telefont bezzeg kifizetted, pedig az Ihopne mindig is pofátlanul drága volt. Hol a probléma?
2022. júl. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Szerintem icenterben átverik az embereket!
2022. júl. 7. 22:43
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

A iCentre egy hivatalos Apple szerviz, ott ennyi az ára a javításnak. Kapsz a javításra garaniát, visszaviheted és foglalkozni is fognak veled ha mégsem sikerült jól megcsinálni (ez mondjuk kizárt) A beszerelt alkatrészeket az Apple rendszerén átfuttatják és hozzárendelik a készülékhez. Ezt egy nem hivatalos szerviz nem tudja megcsinálni.

A kiszerelt akkumulátort a vonatkozó környezetvédelmi előírások szerint kezelik. Egy igazán tudatos vásárlónak ez is kell, hogy számítson.

Garantáltan új és gyári akkumulátort kapsz. Amit linkeltél szerintem nem gyári, vagy ha mégis az, akkor nem új. Sehol sem írja, hogy az egy új akksi. Simán kiütik belőle a ciklusszámlálót és 0 ciklusosnak mutatja majd, közben meg már beletették szegény akksiba a Föld-Hold távolság háromszorosát. Te ostoba majom meg vigyorogsz mint mint kutyája a meleg kiflire, hogy gyári akksid van. Ja, az van, csak öreg.

A csere nem 1-2 perc. Fel kell használni hozzá még plusz anyagokat, szükség van szerszámokra, készülékekre és a szaktudásra. Ami neket láthatóan nincs... tehát kénytelen vagy kifizetni.

2022. júl. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

"mint mint kutyája"

mint pék kutyája

Szerencsétlen az is éhen fog dögleni hamarost ilyen árak mellett :D

2022. júl. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

#1:

Szerintem is az csak egy utángyártott. Sajnos erről írtam. Hiába Apple logó és minden. A kínai lehamisít mindent a minőségen kívül. Náluk a "gyári" azt jelenti... gyárban készült :D


Én úgy tudom IGAZ "gyári" akksit nem lehet csak hivatalos gyári szervízen keresztül berendelni. De nem csodálkoznék ha mint alaktrész úgy sem adják ki, csak beszerelve full szolgáltatással. Ezért 35e Ft.


#20:

Én iPhone 6,7,8 telefonokban cseréltem garantáltan kínai e-bayes, és itthon vásárolt OEM,"utánygártott","kompatibilis" (és "gyárinak" hazodott) akksikat, és kijelzőt is. Soha nem írt ki ilyet. Max olyan volt hogy nem ment a kijelző, kaptam másikat és jó lett. És nem is volt rá utána sem sok panasz. Lehet persze a kijelző nem volt annyira fényes, vagy kontrasztos mint az eredeti, az akksi érezhetően kevesebbet bírt. De akiknek cseréltem a 2-3 éves telójukba többre értékelték hogy nem 60 ezer a kijelző, hanem csak 6 ezer... Én meg annak örültem hogy jófej voltam, mert én meg élvezem a bütykölést :D :D


Új modellekről nem tudok nyilatkozni.

2022. júl. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!