Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek? Tudsz tanácsot adni?

Mit tegyek? Tudsz tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Vásároltam a feleségemnek egy Samsung A53 5G telefont kb 2 napja.


Szüli napjára szántam, de anyós be előzött az ajándékozásnál, és természetesen ő is ugyanezt a készüléket vásárolta meg mint én.

Így a telefon melett vásárolt nyaklánvit adtam csak oda a nejemnek, a telefonról nem szóltam. Vissza vittem az üzletbe, de azt mondták csak akkor hajlandóak bármire is ha műszaki hibás a telefon. Persze nem az, gondolom én.


Most így fogalmam sincs mit kezdjek vele. Gondoltam rá, hogy eladom de fogalmam sincs mennyit ér, és hogyan is megy ez. Sosem adtam el semmit.


Ha el akarom esetleg adni hol tudom ezt megtenni, és milyen áron.

Nem szeretném ha a nyakamon maradna, mert nem kevés pénzt feccöltem bele.



2022. júl. 9. 20:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
A használt piaci ára 100-110ezer forint körül mozog, jófogáson, hardveraprón ajánlatos meghírdetni, ott meg is veszik, sajnos a facebook marketplace-en általában csak ígérgetnek hogy majd megveszik valamikor. Én személyszerint a hardveraprót ajánlom, ott vannak értékelések is a profilokon. De még mindig opció az is, hogy megtartod magadnak, a feleségednek meg azt mondod hogy annyira megtetszett az övé, hogy te is vettél egyet magadnak :D
2022. júl. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Annyira nem kalimpálnék a hardaprón, mert sok a nepper, aki teljesen hülyének fog nézni és addig fáraszt, ha gyenge vagy, hogy harmadáron adod neki csak hagyjon már békén.

A kamu értékelések meg magukért beszélnek.

Persze, lehet kifoghatod a 100-ból 1 korrektet, de türelem kell...


Tedd a jófogásra, érdeklődés 1x üzenetben, aztán telszámcsere, utána kizárólag szóban kijelzett számról állsz bárkivel szóba.

Akinek van pénze 1 hívásra, talán vásárlásra is...sok lúzert-neppert letudsz így.

1 napig teszed félre bárkinek, posta csak előre utalva a vevő felelősségére.


Beviheted még használt kereskedésbe, de arcátlan áron veszik be.


Esetleg meghirdeted csere cuccra, így nem bukhatsz nagyot csak más kütyüd lesz helyette, ami kell.


A vaterára is felteheted, de ott 6% a jutalék-berakod az árba.

Ott legalább ellenőrzött felhasználók vannak és jobbára hiteles értékelések.

2022. júl. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

és még nincs hibája?


jól megnézted?

2022. júl. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ki sincs bontva.
2022. júl. 11. 06:17
 5/15 anonim ***** válasza:

Akkor 3 napon belül kötelesek lettek volna visszavenni szó nélkül akkor is ha semmi baja. Ha interneten rendelted meg akkor 2 heted van.

Ha ezt túlléped akkor add el, -10-15 k ért elviszik. Jó telefon. 100-110 mond röhögj a képébe úgy hogy nyálas legyen, és hajtsd el gyorsan.


Ha időn belül voltál, de elhajtottak, és így idő utánra kiestél akkor meséld el nekik hogy van lehetőségük javítani a helyzetükön, vagy fogyasztóvédelmi vizsgálatot kérsz az ügyben. Semmilyen alkuba ne menj bele, hogy majd kupont kapsz meg levásárolod... KP vissza. Ameddig bontatlan addig jó alku pozícióban vagy. HA bontott akkor ez már romlik. Tehát a fólia is rajta a dobozon.

2022. júl. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
karácsony után szó nélkül visszaveszik.
2022. júl. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Szerintem add el annyiért amennyiért vetted ha nem nyúltál hozzá. Ha viszont kibontottad akkor olcsóbban javaslom mert használtnak fogja tekinteki a vevő. Remélem segítettem
2022. júl. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kollégának eladtam 135 ezerért. Buktam rajta kb 20 ezret.
2022. júl. 11. 23:00
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Én azt se értem, minek kilóra megvenni az asszonyt..., ebben méri teljesítményed?

Elég gáz család a tiétek, így fogsz te még többet is bukni váláskor, készülj;)

2022. júl. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#9 Együtt vagyunk 10 éve.


Tavaly ő egy okosórát vett nekem.


Had legyen már a mi dolgunk mit és mennyit ajándékozunk. Ennyire nem kell látványosan irígykedni. :)

2022. júl. 12. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!