Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tennél a helyemben?

Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Közel 1,5 hónapja lett új telefonszámom, viszont ezt a számot gyakorlatilag csak a szűk családi körben tudják, illetve ott van megadva. Ennek ellenére tegnap előtt kezdődően, folyamatosan hív egy magántelefonszám, majd tegnap 2x, illtve ma reggeltől szintén 2x, mindezt úgy, hogy Tőlem nem került ki szám. Ugye mivel magánszám, visszahívni nem tudom, a TrueCaller-t is próbáltam, mint alkalmazást, az sem jelzi ki a számot. Oké-oké, felveszem és megtudom, de nem áll szándékomban, soha nem vettem fel magánszámot.


Esetleg valaki járt már hasonlóan?


2022. júl. 14. 11:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell számot kiadni ahhoz, hogy megtaláljanak. Teleshop vagy bármi hasonló is hívhat, de egy mezei elgépelés is lehet, amiért mindig téged zaklat. Ha neked úgy jobb, hogy folyamatosan zargat, ahelyett, hogy egyszer felvennéd és tisztáznád a dolgot, akkor legyen így.
2022. júl. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A hívás fogadásából nem lehet baj (Nem roaming hálózatot használsz, így a költségek nem téged terhelnek). De te tudod :)
2022. júl. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy másé volt a szám korábban, nem értem, mitől félsz.
2022. júl. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A telefonszámok már réges régen elfogytak. Amiket kaptok új számot azoknak már volt legalább 3-4 tulajdonosuk, ha nem 30-40. Ki tudja, hogy az előző tulajok hol adták meg, hova regisztráltak vele, milyen online szavazásra küldtek sms-t? Nem tudhatjuk mikor került be a szám egy nyilvános adatbázisba amit ugye bármilyen cég megvásárolhat és felhasználhat teljesen törvényesen... biztosítók, direkt marketingesek, vagy politikai pártok.

Szóval kérdező ne gyárts összeesküvés elméleteket arról, hogy ki és mikor és hol és kinek és miért adta meg a számod. Változtatni nem tudsz rajta. Annyit tudsz tenni, hogy letiltatod a nem kivánt számokat és ismeretlen hívókat.

Nálunk amikor a cégnél osztottuk a telefonokat, 10-ből 9-nél volt ilyen probléma. Folyamatosan kapták a hívásokat, sms-eket a kollégák a behajtóktól. bankoktól, stb.

2022. júl. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4, Jogos, erre nem gondoltam hirtelen. Nem, nem akartam gyártani ilyeneket, csak betojtam kicsit...
2022. júl. 14. 12:35
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Vedd fel

Megkérdezed kit keres

Megmondod ha nem te vagy az

Most vetted a szamot es nem hiv tobbet :)

2022. júl. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%

nem kell ahhoz ismerni akit hívni akarsz, véletlenszerűen tárcsázól egy számot és v. felveszi v. nem.


a történelem azért egyszerű mert, bármelyik évszámot meg lehet jegyezni, csak a kérdés az, hogy mi történt akkor?

2022. júl. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7, Na igen, szintén igaz...
2022. júl. 14. 15:33
 9/13 A kérdező kommentje:
Végül megint hívott, felvettem, de nem szólt bele senki, egy árva mukkot sem, viszont ahogy letettem, rá egy 10 perce megint hívott egymás után többször... Nem értem már, de úgy döntöttem, hogy kiveszem a SIM-et, aztán veszek egy másikat... Próbáltam beállítani, hogy szűrje a telefonom a telefonkönyben nem szereplő hívásokat, mind az alap és a Truecaller appon keresztül, ennek ellenére ugyan úgy kicsörrentem.
2022. júl. 14. 15:40
 10/13 anonim ***** válasza:

ki hívott?

itt megnézheted:



[link]

2022. júl. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!