Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p30lite mikrofon...

Huawei p30lite mikrofon probléma, találkozott e mar valaki ezzel es mi lehet a megoldas?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy a p30 lite telefonon kihangositáskor nem mukodik a mikrofon rendesen, azaz hogyha ugy telefonálok hogy a telefon hangszoroján hallom a partnerem akkor ő engem szakadozva, értetlenül hall. Máskülömben sima hagyományos fülhöztartós telefonhivasnal semmi probléma nincsen vele tisztán hallatszok Hol lehet a probléma? Hozzáteszem most cseréltunk benne mikrofont, semmi nem valtozott

2022. júl. 17. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de nekem a Xiaomi készülékemen ugyan ez a helyzet. Ha rendesen beszélek, akkor jó (Viszonylag), de kihangosítva recsegve lehet hallani, és késik a hang. De ha mondjuk hangüzenetet küldök, vagy ha kamerázok, akkor működik minden szépen, öröm hallgatni.

Én arra gondoltam, hogy a zajszűrőhöz van ennek valami köze, másra nem tudok gondolni. Vagy nekem még az fordult meg a fejemben, hogy mivel a telefon megvásárlásakor eléggé időhíján voltam, és a két kezem tele volt, anyukámat kértem meg, hogy rakja be a kártyát az új telefonomba, és elképzelhetőnek tartom, hogy a SIM lyuk helyett a mikrofonba szúrta a tűt, vagy nem tudom. Mindenesetre én is ezzel a problémával küzdök most, ha nincs semmi megoldás, akkor én rootolom, és kikapcsolom a zajszűrést.

Itt az én kérdésem erről:

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

2022. júl. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De ha jól értem, akkor neked a mikrofon csere sem segített, akkor én ezt végig sem zongorázom, mert valószínűleg nekem sem segítene. Ha tudsz valamit, akkor írj, én is írok, ha valamire jutottam, de ha lesz egy kis időm, én rootolom a francba, és a zajszűrés megy a levesbe.
2022. júl. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Most az is megfordult a fejemben, hogy mivel nem egyedi a probléma, és nem csak Xiaomin jelentkezik, akkor nem lehet, hogy valami f.szom android rendszerkomponens zavar be neki?

Hányas Android van a P30-ason?

2022. júl. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Esetleg tok nélkül próbáljátok ki majd
2022. júl. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
10 es android, és tok nelkul sem mukodik :(
2022. júl. 17. 20:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam sem működik a tok nélküli megoldás.
2022. júl. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elvileg a telefon app beállításaiban kikapcsolható kellene legyen a zajelnyomás.
2022. júl. 18. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos Xiaomin nem lehet a beállításokban kikapcsolni. Muszáj rootolni, és egy rendszerfájlt átírni :(
2022. júl. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező:

A Xiaomis vagyok.


Nálad videóhívásnál milyen a mikrofon? (Úgy értem, ha be van kapcsolva a kamerád)

Nálam a Xiaomin kihangosítva, de bekapcsolt kamerával kiválló a mikrofonom. 5 percig beszéltem ma egy csoportos videóchatben, úgy, hogy közben a kamerám engem mutatott, és egyszer sem akadt meg, visszanéztem a felvételt.

2022. júl. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!