Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet aszt tudni, hogy messeng...

Lehet aszt tudni, hogy messengeren egyik ismerős tag írt e ír e valakinek és csak nekem nem?

Figyelt kérdés
Látni ,hogy irkál miközben er várnék, hogy nekem írjon a megnyitott profilon?

2022. júl. 22. 08:23
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Hogy mi?
2022. júl. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Bolond vagy?
2022. júl. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mint pl a skipe , mikor irkálunk akkor latdzik a 3 pötty, mimor ír a firkálórársad, de nemkapid amit írt , metrt masnak irt, ha neked ír akkor a írádautánn röktön látod nekedírt, ez a messengr is olyan?
2022. júl. 22. 09:22
 4/10 anonim válasza:
Szia. Én nem szoktam látni ha másnak ír.
2022. júl. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, egy értelems szót nem tudsz leírni, mit keresel az interneten?
2022. júl. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Valaki tiltsa már le ezt a nyomorékot az egész internetről.
2022. júl. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igyekszem beszerezni jóféle, rábeszélős/írós programot,


Sajnos jobban nem megy, beteg vagyok.

2022. júl. 22. 09:46
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 Android önmagában is tud hangalapú gépelést! 😉 A50-emen, ha a billentyűzet jobb alsó sarkában a beállítasokra megyek, akkor at tufom váltani Google hangalapú gépelésre. Amúgy meg ha írsz, akkor ne kapkodj, így ne csodálkozz ha nem akarnak veled beszélgetni.
2022. júl. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én beszélek, mikor időnként félreütők. 🤣🤣🤣

#8

2022. júl. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az nem lehet, hogy a végén nem küldi el. Gyakran találkozom ilyennel ismerőseim körében. Olyant is látok, hogy percekig hullámzik a három pötty, és a végén csak annyi jelenik meg, hogy Szép estét!

Azt nem láthatod, hogy ismerősöd másnak ír. A folyamatot sem, nem csak az eredményét.

2022. júl. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!