Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone 12 MINI-nek tényleg...

Az iPhone 12 MINI-nek tényleg rossz az akkumlátora?

Figyelt kérdés
Van itt olyan aki 12 minit használ? Mik a vele kapcsolatos tapasztalatok? Főleg az ára miatt venném mivel 40 ezerrel olcsóbb a sima 12nél
2022. júl. 23. 17:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
Vegyél használtan 12-t sokkal többet spórolsz
2022. júl. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Használtan soha többet nem veszek, már jó párszor átb*sztak. Nem kell idegen emberek lehasznált cucca
2022. júl. 23. 18:22
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
A rossz alatt mire gondolsz? Hogy hamar tönkremegy vagy hogy kicsi az üzemidő?
2022. júl. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Mindakettore.
2022. júl. 23. 18:35
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tényleg rossz. Az apple ezen a téren soha sem volt éllovas. Hamar is merül és még csak nem is tartós. Egyébként jó telefon. Én gyakran vásárolok ilyen 1 éves használt telefonokat, tableteket, de még nem b@sztak át soha sem, mert egyszerűen túl okos vagyok ilyen téren. Egyébként nem ész, hanem tapasztalat kérdése a dolog. Vásárlás előtt minden funkcióját át kell nézni a telefonnak. Ha erre nem ad lehetőséget az eladó, akkor ott már valami ravaszság van. És a legfontosabb: nem szabad hinni az eladónak, mindenről a vevőnek kell meggyőződnie.
2022. júl. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

5/5


Igen, de attólmég hogy ott helyben minden fasza, simán lehet hogy már cserélve volt benne korábban valami, vagy szar utángyártott aksi van benne. Másrészt még ha tökéletes is, akkor is rossz érzés megvenni egy totál idegen ember lehasznált telefonját, ki tudja mennyire, hogyan vigyázott rá, mire használta, stb. Például simán lehet hogy strapálta, egy éven át hotspot megosztásra meg intenzívebb játekra használta, és én azt veszem meg. Én úgy vagyok vele hogyha már iphone-t veszek akkor azt frissen, bontatlanul szeretném megkapni. Androidot már sokkal inkább vennék használtan

2022. júl. 23. 19:23
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
6. Persze, érthető. Nyilván más érzés a vadi új csomagolást kinyitni.
2022. júl. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

"Főleg az ára miatt venném mivel 40 ezerrel olcsóbb a sima 12nél"


Na emiatt 100%, hogy ÓRIÁSI csalódás lesz. A 12 mini tényleg icipici. Szerintem már a használhatóság rovására. Még a sima 12/13 is aprócska, sokkal kisebb a forgalomban lévő telefonok 90%-ánál, de még használható (nekem is sima 13 van).

Nem azért kell venni minit, mert olcsóbb, hanem mert kicsike telefont akarsz. Ha neked nincs ilyen igényed, akkor csak zavarni fog a kicsi kijelző. Ha nem tántorítottalak el, akkor nézd meg élőben egy üzletben.


Az aksija pedig bőven használható mindegyiknek a 12-es szériától kezdve. Persze ha egész nap nyúznád, akkor tuti nem bírja ki.

2022. júl. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja és tessék, itt egy aksi teszt, ahol egy rakás másik iPhone telefonnal vetik össze:

https://www.youtube.com/watch?v=bswkrqCLwP8


Kb. az összes hasonló kérdést meg lehetne előzni azzal, hogy az ember beírja a youtubeba hogy "xy telefon battery test".

2022. júl. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

vadi új Porsche, bőr üléssel , na annak van ám érzete,

legalábbis ezt mesélték

2022. júl. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!