Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidot vagy iost könyebb...

Androidot vagy iost könyebb kezelni?

Figyelt kérdés
Mindkét fél mást mond,nincs egyetértés.
2022. júl. 23. 19:47
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
84%
Hát kinek mi de szerintem az androidot könnyebb és egyértelműbb kezelni.
2022. júl. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Mindkét félnek azt könnyebb kezelni, amelyiket megszokta
2022. júl. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Nekem egyikkel sincs bajom. Amit az egyiken egyszerűbbnek találok az a másikon bonyolultabb és fordítva.
2022. júl. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
Kinek mi, szeretem mindkettőt.
2022. júl. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
60%

Szinte száz százalékban megegyezik a kettő. Van androidos meg ios-es mobilom is, magában a kezelésben esküszöm, hogy nem tudnék különbséget mondani. Mindkettő gesztusvezérléses (mármint helyesebben az Android tud az is lenni), ugyanúgy kell appokat megnyitni, törölni, telepíteni, használni. Nem is igazán értem, hogy milyen különbség lehet.

Általában ha ne adj isten, az egyikben bejön valami újdonság, ami a másikban nincsen és hű de fontos, akkor 1-2 főverzióval később beépítik a hiányzó funkciót a konkurencia oprendszerébe is.

2022. júl. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

ma 00:47


Kezdjük ott hogy mig Androidra bármikor könnyü levenni fileokat és rátenni az iosra szivás..

2022. júl. 24. 07:47
 7/21 anonim ***** válasza:
80%

Évek óta Google drive-ra teszek fel fájlokat és onnan értem el androidon. No, ios-on is kényelmesen el lehet érni és letölteni onnan mindent.

Talán az iPhone 5-ösön próbáltam kábelen fájlokat átteni a telefonra, akkor rájöttem, hogy h*lye vagyok az iTunes-hoz, de a 3uTools segítségével tök könnyű volt minden. Így én úgy gondolom egyáltalán nem macera ez.

2022. júl. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Androidos teloba meg beleteszed a micro sd kártyád amin vannak a cuccaid és ennyi..
2022. júl. 24. 08:26
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Én androidon se használtam sd kártyát :D

Kényelmesebb felhőbe feltolni a cuccot aztán onnan a telefonra letölteni. Vaagy megosztod a fájlt az otthoni hálózaton és úgy hozzáférni.

Ez a kiveszem a kártyát a telefonból, bedugom a gépbe/laptopba aztán vissza a telefonba sokkal macerásabb. Plusz ha nincs kártyaolvasó még azt is venni kell.

2022. júl. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"Kezdjük ott hogy mig Androidra bármikor könnyü levenni fileokat és rátenni az iosra szivás.."


Most ha már előre eldöntött véleményed van és privát üzeneteket is irogatsz eléggé kétes stílusban, akkor minek írod ki a kérdést?

A fájlok telefonra pakolása, amit a felhasználók 99%-a sosem csinál, az miért olyan kardinális? Ott a felhő, használd azt, 2022 van.


"Androidos teloba meg beleteszed a micro sd kártyád amin vannak a cuccaid és ennyi.."


Az új androidos telefonok elég nagy részén nincs SD kártya hely évek óta, másrészt meg erre is azt tudom írni, mint az előzőre: ennek mi köze van a kezeléshez? Az emberek 99%-a nem használ SD kártyát, egyrészt már szinte minden modell 64, de inkább 128 gigás háttértárral indul az alsóbb ligákban is, másrészt meg 2022 VAN, OTT A FELHŐ!

2022. júl. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!