Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, hogy ha külföldr...

Miért van az, hogy ha külföldre küldök sms-t néha megérkezik néha nem?

Figyelt kérdés

Én mindig megkapom az ünezenetek, de akinek küldöm Angliába alig alig. Valamit át kell állítanom a telefonomon?

Köszi szépen!


2010. szept. 22. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, én ilyet még nem hallottam. Elvileg meg kellene mindig kapnia.
2010. szept. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én külföldről nem kapom meg a páromtól az új "csoda" telefonomra,ha a német kártájáról ír, meg ha kicsit hosszabb. Elég idegesítő. Bementem a t-mobile-ba, elmondtam,hogy csak ennél a telefonomnál történik, meg hogy az anyukája,barátai megkapják. Erre szoftvert frissítettek, meg azt mondták,hogy sok benne az sms. (kb.80) Ki lett törölve minden, de ugyanúgy nem kaptam meg. Bementem ismét,azt mondja a munkatárs, hogy hát itt a két mobilszolgáltató között van a probléma,ott akad el,ő nem tud mit csinálni, kérdezze meg a párom a sajátját. Amikor neki mindenhova eljut az sms. Érdekes,nem?
2010. szept. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyújtsd be írásban a panaszt, kötelesek kivizsgálni, és határozati választ adni.
2010. szept. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, tegyél ugy, ahogy az előző írta, és kérd, hogy az összes, ki nem kézbesített sms-t szedjék össze, és a részedre csomagban küldjék ki. Határozati javaslattal együtt.
2010. szept. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bp1985 ***** válasza:
Nekem kimegy minden tesómnak. Nincs véletlenül beállítva az ünenet érvényessége valami rövid időre? Mert ha akkor ki van kapcsolva a fogaó fél, akkor bizony nem érkezik meg. Ezt a te telefonodon nézd meg.
2010. szept. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!Az üzenet érvényességét sajnos nem találtam. De viszont samsung érintőképernyős telefonom van, lehet ezzel van valami baj, mert barátnőmnek is hasonló van és nála meg az a bibi, hogy 10x megkapja néha ugyanazt az üzit, amit csak 1y küldtek el neki:D Samsung... hm...
2010. szept. 23. 11:09
 7/8 anonim válasza:
Második voltam, nekem is SAMSUNG érintőképernyős a telefonom... De érdekes... Engem meg meg akarnak győzni, hogy a két szolgáltató között van a hiba. Eddig meg minden rendben volt.
2010. szept. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

sziasztok!

nekem ugyanez a problémám. januárban az általam küldött sms-ek nem érkeztek meg olaszországba. most pedig az onnan küldött sms-ek nem jönnek meg nekem.

én is ugyanezt a választ kaptam a telenortól. azután sim csere. szoftverfrissítés, minden. de az üzenetek nem jönnek.

átraktam a kártyát másik mobilba. semmi változás. viszont, ha az illető másik számra küldi az sms-t, azt megkapom.

a telenoros ügyintéző azt mondta, hogy neki is ez a gondja. és nem lehet mit csinálni. mert a két szolgáltató között elvesznek az sms-ek. de mindegyik??? szombatig jöttek az üzenetek, azóta egy sem ér ide???

nem hiszem, hogy nem lehet semmit tenni!!!

segítsetek, ha tudtok! köszönöm!

2011. ápr. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!