Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem új telefont és nehézkes...

Vettem új telefont és nehézkes tárcsáznom a másikról meg megszakad a vonal?

Figyelt kérdés

Vettem egy Alcatel telefont 20as számmal. Tárcsázok 70esről és visszadob. Néha kicsörög, néha nem is. Mikor sikerül hívni egy ideig megy aztán szétkapcsol, vagy teljesen halk. Családtagnak vettem az új telefont, de mi lehet a baj?

Amúgy az előző telefonnál is volt ilyen, hogy tárcsáztam és nem csöngött ki de ott még ritkábban. Lehet a kártya romlott el?



2022. aug. 15. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

A kártyának semmi köze hozzá.

Gyakorlatilag a telefonnak sem.

2022. aug. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor mitől van?
2022. aug. 15. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:

"Tárcsázok 70esről és visszadob."

Csak a fenti 20-as számnál csinálja ezt, vagy bármit hívsz ez a hiba van?

Ki kell cseréltetni a szolgáltatóval a kártyát egy újra - ingyen fogják cserélni ha mondod, hogy hibásan működik. Illetve a telefon SIM kártya foglalatát is meg kell nézni, lehet hogy kontakt hiba van.


Milyen helyen laksz, van rendesen térerő? Az még okozhatja ezt, hogy mutat valami térerőt a telefon, de híváshoz már nem biztos, hogy elég.

2022. aug. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kérj egy adótornyot a háztetőre
2022. aug. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!