Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igaz az hogy iPhone x ,11, 12...

Igaz az hogy iPhone x ,11, 12 és 13 -as szériákban ha akkumulátort cserél az ember, akkor mindig feldob valami értesítést?

Figyelt kérdés

Valami olyasmit hallottam hogy folyamatosan feldobja azt hogy nem gyari alkatrész van benne.

Akkor most ha tegyuk fel tonkre megy az akku a telefonba , akkor az kuka ? Vagy hogy kell ezt érteni?

Köszönöm a választ !



2022. aug. 20. 05:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

“ Valami olyasmit hallottam hogy folyamatosan feldobja azt hogy nem gyari alkatrész van benne.”


Ez akkor van, na nem eredeti az akkumulátor.


Példa:


Józsi elmegy akkut cseréltetni a “Sufni GSM”-hez. Ott azt mondják neki, hogy persze, gyári lesz benne. Ez igaz is, mert gyárban készült, de attól az még nem EREDETI.


Ezt az egészet úgy kell érteni, hogy olyan helyen kell cseréltetni, ahol nem ba**nak át.

2022. aug. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én meg valami olyasmit hallottam, hogy márkaszervizben eredetit raknak bele, és tudják hogy kell csinálni hogy jó legyen. Nem akkor látnak először iPhone-t amikor te beviszed akku cserére.

Ha a szomszéd Móriczka cseréli neked fázisceruzával meg kombinált fogóval, akkor valóban nem biztos hogy jó lesz.

2022. aug. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: ezt úgy kell érteni, hogy ha szükséged van akku-cserére, rákeresel a márkaszervizekre, megnézed melyi esik útba stb... Beviszed és megcsinálják.
2022. aug. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Aha értem már!

Köszönöm szépen a választ !

A lényeg akkor hogy olyan ember csinalja aki ért is hozzá és nem egy gagyi kinai aksit tesz bele.

Köszi mégegyszer !

2022. aug. 20. 08:03
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szakszerviz csinálja, mert ha valaki "aki csinálná" netről rendel akkut, nem lehet biztos benne, hogy tényleg eredetit kapott -e.

Illetve, nem is tudom hogy magánszemély - anélkül hogy szerviz-partnerségben állna a céggel - rendelhet -e ilyet.

2022. aug. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!