Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van itt olyan aki sok évi...

Van itt olyan aki sok évi Android használatról váltott Iphone-ra és megbánta?

Figyelt kérdés
Engem a környezetemben mindenki azzal macerál, hogy egyszer megkóstolom az IOS-t, soha többet nem kell Android. Tényleg így van, van akinek nem jött be?
2022. aug. 21. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"egyszer megkóstolom az IOS-t, soha többet nem kell Android. "

Van akinek így van, van akinek nem.

Én is és a párom is mindig droidoztunk.

Egyszer gondolt egyet hogy a következő telefon iPhone lesz. És lett. De már megint droid van.

Nem azt mondom hogy nem jó az alma, de mindenki mást keres és vár el a mobiljától. És van akinek az elvárásaihoz az alma passzol, van akinek a droid. És innentől fogva kár tovább vitatkozni rajta.

Ha nincsenek elvárásaid, akkor szerencséd lehet a váltással. Ha vannak, akkor nézd meg hogy az alma hogyan tudja azokat kielégíteni. Ha neked az elfogadható, beválik, megfelelő, akkor almás leszel, és te is boldogan hirdetheted hogy neked megérte váltani.

2022. aug. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen ismerődöm nincs. Akinek Iphone lett, az meg van vele elégedve. Nekem viszont nem lenne jó, megszoktam a személyre szabhatóságot és nem szeretek keretek között penni, de kinek mi jön be.
2022. aug. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, van olyan. Sok embernek nem jön be az IOS. Ez fordítva is igaz. Vannak dolgok, amit az egyik nem tud, de vannak dolgok, amiket a másik nem tud.
2022. aug. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

7 éve használok okostelefont, eddig csak 2 volt, mindkettő Androidos. Utóbbinak betört a kijelzője, és amíg nem veszek új telefont, addig egy régebbi iPhone-t használok, most már 2 hónapja. Rajtam kívül mindenkinek iPhone-ja van a családban, engem viszont nem győzött meg, több hátrányát is felfedeztem az iOS-nak! Kb. 2 hét múlva veszek új telefont, igazi megváltás lesz nekem újra az Android!

Kinek mi, nekem nem jött be az iOS, húgom és sógorom meg nem térnének vissza az Androidra, ez egyénfüggő dolog, hogy kinek melyik a jobb!

2022. aug. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jövő héten kapom meg egy távolabbi rokon "levetett" ájfonját.
2022. aug. 21. 16:45
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
OnePlus One-ról váltottam iPhone 7 Plus-ra. Nagy hiba volt. 2 évig bírtam használni. Átváltottam Pixel 4a-ra utána.
2022. aug. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. aug. 22. 07:56
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha valakit esetleg érdekelne hogy végül bevált e az Iphone nekem, nem, sajnos nem. Maradok az androidnál. Már tovább is adtam a sógornőmnek az Iphone-t, ő viszont nagyon örült neki.
2022. aug. 24. 20:18
 9/10 anonim ***** válasza:

Az iOS “hülyebiztos” viszont idegesítő korlátai vannak.


Nekem sok éve van egy céges androidos meg egy Apple. Kreatív dolgokra az android jobb, mivel nem síkhülyékre van optimalizalva. Viszont gyorsaságban, chatelesben összecsiszoltságban az Apple sokkal jobb.

2022. dec. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nem értem ezt a hitvallást hogy csak ez,csak az.

Én mindd a 2 rendszert szeretem.

Samsungól vàltottam most iphonra,de a következő simán lehet újra android.

2023. jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!