Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudok telefonon azzal energiát...

Tudok telefonon azzal energiát megspórolni, hogy a "Night Shift" nevű alkalmazással pirosasra állítom a képernyőt?

Figyelt kérdés
Az én szemem kevesebb fényt vagy fényerőt érzékel, de nem tudom, hogy csak a szín változik-e meg vagy ténylegesen kevesebb energiát bocsát ki a készülék az alkalmazás futásával. A fényerő egyébként teljesen le van véve, mert rendkívül takarékoskodnom kell az árammal. Amikor lehet, Ultra módba teszem a készüléket. Nem tudom még, hogy mivel lehetne jelentősen áramot megtakarítani, noha több funkciót kikapcsoltam. Megköszönöm az erre kiterjedő válaszokat is!

2022. aug. 25. 09:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A szolgáltatónál bekapcsolod a hívásértesítőt, és akkor elég egy nap egyszer bekapcsolni a telefont, hogy kiderüljön ha keresett valaki.

Amúgy az okostelefon mellé lehet venni pár ezerért nyomógombosat, az egy töltéssel elvan egy hétig vagy kettőig is akár, és akkor az okostelefont repülő módba teheted, úgy sokkal kevesebbet fogyaszt.

Ha a telefonon nézed az órát, ahelyett karóra is megteszi, egy gombelemmel 1-2 évet elmegy.

2022. aug. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#11 Ha van egy régi okostelefonod, próbáld ki, meddig bírja készenlétben, gyanítom, az is lesz egy hét, vagy több is.
2022. aug. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Olvastam korábban, de nem nagyon volt időm akkor reagálni és utána el is felejtkeztem róla, mert sok dolgot kell(ett) megoldanom és a körülményeim nem optimalisak.

Jól hangzik a ceruzaelemmes töltő :)

Most vettem egy 10A-es Powerbank-et, nagyobbra nem volt lehetőségem. Ez is több, mint a semmi. Ceruzaelemmes töltő készítéséről gondolom van videó youtube-on, amit majd ha úgy lesz lemásolhatok. Köszönöm a gondolatot!

11-es! Az a baj, hogy zenének 0-24-ben (Szó szerint) mennie kell - mert vannak hangok, amik felettébb zavarnak. Aki kételkedik, olvasson utána, hogy valóban létezik-e ez a betegség (mely nálam az igen hosszú tideig tartó nem megfelelő mennyiségű táplálék és alváshiány együttesével jöhetett létre): mizofónia. És semmi ezzel kapcsolatban való kérdésre, hozzászólásra nem válaszolok, mert már elegem van a tudománytalan hozzáállásokból és az ismeret-hiányokból. -, tehát nyomógombos készülék nem opció számomra. Az mp3 lejátszók pedig nem sokáig bírják.

2022. szept. 16. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!