Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Samsung...

Mi a véleményetek a Samsung hajlítható telefonjairól?

Figyelt kérdés
Megérik az árukat? Vannak olyan jók, mint pl az S22? Van egyáltalán ertemlműk?

2022. aug. 30. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
ha jó ütemben dobod el , olyan mint a bumeráng.
2022. aug. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Nekem tetszik mert praktikus, és tudni kell, hogy ez már nem az első generáció, viszonylag kevés probléma adódik a hajlításból. Olvastam, hogy némelyik másfél-kétszer annyi nyitást kibír mint amennyit a gyártó garantál, voltak erről tesztek.


Persze a haterek úgyis megjelennek egy cikkel, mert 1 millió eladott telefonból volt 5 db ami meghibásodott. Nem tudják elviselni, hogy kedvenc almájuk technológia téren 5 éve leragadtak.


Az más kérdés, hogy az árcímke nálam jóval meghaladja a lélektani határt.

2022. aug. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Fantasztikus érzés látni, hogy fejlődik a technika, de mivel max 100 ezer forintért szoktam telót venni (és azt is 5 évente) így az én életemet aligha befolyásolja.
2022. aug. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Lesznek majd ha lesz A szériás (olcsóbb árkategória) hajlítható készülékük :)
2022. aug. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Praktikus készülékek, főképp multitaskingra lettek tervezve. Egyre kevesebb velük a hiba, szóval már mernék venni ilyen készüléket. Az árcimke egy másik dolog. Annyiba kerül, amennyiből veszek 6 másik telefont.
2022. aug. 31. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Ha rossz helyen hajlitod, nem hajlik, hanem torik....



38F incel

2022. aug. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!