Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kamionosok, milyen mobilintern...

Kamionosok, milyen mobilinternetet használtok?

Figyelt kérdés
Párom 1 hónapon belül indul nemzetközi fuvarokra, de nem tudjuk melyik szolgáltatónál lenne érdemes. Szeretnénk videóhívásozni is, így stabil és sok lenne a jó.

2022. szept. 5. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak alkalomszerűen megy külföldre, azaz 30 napnál többet nincs kint egyhuzamban és 3 havi átlagban itthon többet van mint külföldön, akkor az EU-ban használhatja az itthoni mobilnetet. Minden egyéb esetben jobban jár egy helyi kártyával az adott országban.
2022. szept. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
1-nek: soha nem kamionoztam, és sajnos kamionos ismerőseim sincsenek, szóval ezt látatlanban mondom, de szerintem a kamionosok zömére NEM az a jellemző, amit te leírtál.
2022. szept. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2022. szept. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1.-nek: Sajnos nála nem ez az opció játszik. A hónap többségében úton lesz, de azért köszönöm a választ!


3.-nak: Köszönöm szépen! Néztem már ezt, de nem voltam biztos benne hogy jó/megbízható. Tapasztalatot vagy ha ismersz valakit aki ezt használja és az ő véleményét esetleg tudsz mondani?

2022. szept. 5. 14:26
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Sosem használtam nem vagyok kamionos ST22 lacikánál láttam a Youtube -on.
2022. szept. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2022. szept. 5. 21:28
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
vodafone red, sajna nincs mar kulfoldon korlatlan csomag de havi 20 giga igy is van… nem kell netflixezni 4k-ban es akkor eleg lesz :D
2022. szept. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!