Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 13 vs Galaxy S20 FE?

Iphone 13 vs Galaxy S20 FE?

Figyelt kérdés

Melyik éri meg jobban? Jelenleg az utóbbi van, és a 13-ra pályázok kicsit több üzemidő és valamivel jobb kamera céljából.

Tapasztalat? Vélemények ?



#Apple iPhone 13 #Samsungs20fe
2022. szept. 5. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
2 telefon nincs 1 ligában. Iphone 13, oda vissza veri a Galaxy s20fet.
2022. szept. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Én a samsungra szavazok
2022. szept. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Melyik éri meg jobban? Az ami most van, az S20 FE, mivel azt már nem kell megvenni. De ha kellenek a jobb szelfik, vedd meg az iPhone-t!
2022. szept. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%

Kicsit több üzemidő? Az pont a Samsungnak van, hacsak nincs annyira elhasználódva az akksi! A tárhelye is bővíthető, míg az iPhone-nak meg jobb a ksmerája és a processzora, tehát ebenguba!

A lényeg inkább a rendszer, hogy Neked melyik jön be jobban: Android vagy iOS ?

2022. szept. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb különbség az operációs rendszer. A processzor, még lényeges különbség: az Iphone 13-ban egy határozottan erősebb processzor van. Ez nem azt jelenti, hogy az FE gyenge, hiszen minden játék fut azon is. A legkomolyabb játékoknál, lehet, hogy egy picit visszább kell venni a grafikából, hogy ne forrósodjon a proci, de mindennapi használatnál, nincs látható különbség sebességben. Kamera szempontból: bár az FE régebbi, de fótókészítésnél alig van különbség minőségben. A színárnyalatok viszont különböznek. Az FE-ben van optikai zoom, míg a 13-ban nincs. Videózáskor, a 13 azért már észrevehetően jobb. Képernyő:nagyon hasonló mindkettőnél. Ha nem strapás az FE-d aksija, akkor a 13 nem jobb ilyen szempontból.

Összességében: az Iphone 13 egy fejlettebb telefon, de csak processzor szempontból van nagy különbség. Szóval, ha nem muszáj, én még nem cserélném le, csak ha nagyon kéne az a fejlettebb proci. Egyszerűen, a 13 nem annyival jobb, hogy egy hibátlan FE-t lecseréljek. Én inkább az iphone 14-et venném, ha kijön.

2022. szept. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Morzsi007 ***** válasza:
Jóval tovább bírja a 13, mint az FE20 aksija. A Samsung az iphone 12-nél kicsit jobb üzemidővel rendelkezik, de a 13-nál nem.
2022. szept. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Veteránmacska ***** válasza:
28%

4/6


"Kicsit több üzemidő? Az pont a Samsungnak van, hacsak nincs annyira elhasználódva az akksi! A tárhelye is bővíthető, míg az iPhone-nak meg jobb a ksmerája és a processzora, tehát ebenguba!

A lényeg inkább a rendszer, hogy Neked melyik jön be jobban: Android vagy iOS ?"


Andoid vagy IOS? Miután porba döngölted az iPhone 13-at tudatlanul ? micsoda alattomos, és állszent válasz!


Pont, hogy a iPhone 13 bírja tovább! Papíron lehet nagyobb az akku kapacitása az FE-nek, de gyakorlatban többet bír Az Iphone 13 !!!

Ja és az mond meg, ki használ még memóriakártyát 2022-ben ? Avul el a dolog. 128 GB mindenre elég, és ott felhőtárhelyek!! Gyenge érvek sorozata

A másik, nem egy kategória a 2 telefon! Az FE egy felső közép, az iPone 13 pedig felsőkategória!!


Szotverről nem is beszélve melyik a jobb, és zökkenőmentesebb, hiába mondják hogy különbség észre vehetetlen, de aki használt már iPhonet az tudja h teljesen más dimenzió! És igen jobb kamera profi videós képességek az iPhone mellett. Az FE max 3 évig kap frissítést mivel középkategória, az iPhone 13 akár 7 évig is.


Kérdező cseréld le nyugodtan, de csak úgy ha jó árban eltudod adni az FE-t habár Samsungokat elég nehéz eladni jó árba, de viszont ebbe is előnyösebb az iPhone. Szóval nyugodtan cserélj.

2022. szept. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

szerintem csak akkor cserélj hogy ha az s20fe üzemidejével nagyon nem vagy megelégedve, máskülönben semmi szükséged cserére. az s20fe nagyon jó telefon nem csak most, de még évekig az lesz.

kamerában nincsen nagy különbség, nézz teszteket youtube-on, kb ugyanúgy fotóz a két teló. ha esetleg sokat videózol, ott van kicsit nagyobb különbség de az is minimális, az s20fe is jó videókat csinál, fotózásban meg kb ugyanott vannak.


nyilván nem látok bele a pénztárcádba és nem is az én dolgom hogy mire költöd a pénzed de egy évekig gyors, frissíthető és jól fotózó telefont szerintem vétek lenne most lecserélni

2022. szept. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

“Álszent”, 1 L-lel írjuk, és nem vagyok az, illetve nem döngöltem porba a 13-at, csupán elmondtam a véleményem, általánosságban ugyanis az Androidosok tovább bírják 1 feltöltéssel, és ez ennél a párosításnál sincs másképp: GSM Arena tesztje szerint az iPhone 13 készenléti ideje 89 óra, míg az S20 FE simán meglehet 100 is! (Pontos adat nincs a 4G Exynos verzióról, de a Snapdragon processzorok épphogy kicsivel takarékosabbak csak, és az 5G Snapdragoné 110 óra!)

“128 GB mindenre elég” - nem mindenre, ez inkább felhasználástól függ, szubjektív dolog!

Ki használ még memóriakártyát 2022-ben... ne, megint egy ultramodern világban élő sznob! 🤦‍♂️ Ha kezdene elavulni, szerinted akkor gyártanák még??? Nem hinném! Memóriakártya vs. Felhőtárhely - a fájlok teljes biztonsága érdekében én például sokkal jobban bízom a fizikai tárhelyben, mint a virtuálisban!

2022. szept. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Morzsi007 ***** válasza:
21%

“a fájlok teljes biztonsága érdekében én például sokkal jobban bízom a fizikai tárhelyben, mint a virtuálisban!”


Én meg a beépített memóriában, mellesleg gyorsabb is, mint a kártyák. De ha valaki ragaszkodik a bővítés lehetőségéhez, az ne vegyen iphone-t. Bármekkora tárhely betelik egyszer, ezt sosem értettem, meg azt, mikor valaki 3 év anyagát tárolja a telefonon, van neki 10000 képe, de minek is? Nekem 64GB-os van, évente lementem, kiválogatom a képeket videókat, így épp elég, pedig van 2 gyerekem, készül azért anyag, de a 128GB-os már kényelmesebb lenne.

Én a tesztek alapján a 13-as akkuidejét láttam jobbnak, nem kevéssel (youtube). Az S20 FE üzemideje is jó egyébként.

2022. szept. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!