Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 13 vs galaxy s20FE?

Iphone 13 vs galaxy s20FE?

Figyelt kérdés

Jelenleg S20Fe van, az üzemideje nem tükrözi az akksija kapacitását valamint melegszik is, és merül akkor is ha nincs használatban. A képei pedig csak jó fényben nagyon szépek egyébként nem.

Iphone 13 ehhez képest (gyakorlatban) mennyivel tud többet? (+ 2 óra aksi, nem melegedés, valamivel jobb képek nem jó fényben is?) Valami ilyesmi elvárásaim lennének.. iskolás vagyok ezért fontos lenne hogy este 1x kelljen csak tölteni napi 4-5 óra tényleges használatban lenne. Akiknek ilyen telefonjuk van, jó vétel?



#Apple iPhone 13 #Galaxys20fe
2022. szept. 6. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Megírták már pár kérdéssel lejjebb, mi nem volt világos?
2022. szept. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A 13-nak se valami jó az akksija, elég hamar merül. Olyan napi 2-3x rakhatod töltőre, ha sokat használod. Meg most a melegben melegedik ez is, pláne ha töltés közben használod, mint én, akkor meg majd kigyullad kb. Sötétben ez sem csinál annyira jó képeket. Annyi, hogy vannak telok, amiken nincs éjszakai mód, azok kb csak fekete képet mutatnak. Itt nyilván ennél sokkal jobb a helyzet, de elájulni nem kell tőle.
2022. szept. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
22%
IPhone 13
2022. szept. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Valamivel többet tud, de szerintem nincsenek lényeges különbségek, csak a processzora jobb. Szóval, ha gamer vagy, akkor az Iphone 13 egy jobb választás. Viszont, ha nem kell csúcs proci, hanem elég a jó processzor, akkor ilyen szempontból, nincs szükséged a 13-ra. Egyébként a 13 is melegszik, hiszen egy ilyen erős procit nem lehet hidegen tartani. Üzemidőben, kb. 10-15%- ban jobb a 13. A képenyőjük egyformán nagyon szép, de a 13 nem képes 120Hz-re. Kamera: nappali fénynél nem jobb a 13 kamerája. Túlélénkíti a színeket, ezálltal nem adja vissza a valóságot eléggé. Persze, ez sok embernek tetszik, de nekem nem jön be. Az SE-ben, van optikai zoom kamera. Az iphone 13-ban nincs ilyen, ami szerintem egy nagy hiány. A 13 szebb videókat csinál és éjszaka szebbek a képei. Ha ezeket figyelembe vesszük, akkor szerintem nem érdemes váltanod, hiszen egy hatalmas összeget fizetsz ki egy olyan telefonért, ami csak kevéssel jobb a mostaninál. Szóval, ha nincs hibája az S20 FE-nek, akkor értelmetlen még cserélned.
2022. szept. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!