Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 Lite (android):...

Huawei P8 Lite (android): Hogy tudom megnézni, hogy a telefonon mi foglal annyira sok helyet?

Figyelt kérdés

A 10,49 GB-ból 10,07 GB foglalt (95%), de nem értem, hogy mi foglal ennyire sok helyet. Ennek szeretnék utána járni. Se a fényképek, se a videók, se a letöltött mappa, se pedig a dokumentumok nem foglalnak jelentős tárhelyet a belső tárhelyben, ezeket látom, hogy SD-re vannak mentve (a többségük). A zenéből rengeteg van, de azt sehol se láttam, hogy hová vannak mentve. Maguk az alkalmazások 1,3 GB-nál nem foglalnak többet, de azt nem tudom, hogy esetleg nem termelnek-e és nem raktároznak-e adatokat. Van egy offline navigációs alkalmazás (OmsAnd - már nem elérhető Play Áruházban) ami lehet, hogy 5,4 GB-nyi adatot rejteget. Egyszer mintha(!! - tehát nem 100%) ennyit láttam volna valahol (hát igen...erre már nem emlékszem, hogy hol láttam).

Az értelmes és nem felháborodott segítségeket előre is köszönöm!



2022. szept. 6. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

A regi alkapmazasok es frissitesek szemetelik tele a memoriat.

Csinalj gyari visszaallitast, maskepp nem kapod vissza a tarteruletet.

Nalam ez 5 giga volt a P9-en.

2022. szept. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, aztán visszatelepíti őket és újra nem lesz helye. Remek tanács....


A probléma, hogy ma már 16 GB az lóf@sz.


Mellesleg menj be az alkalmazásokba, nyomj a térképes appodra és meglátod mennyit foglalnak az adatai. De én a helyedben egyszerűen vennék egy új telefont és kész.

2022. szept. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, aztán visszatelepíti őket és újra nem lesz helye. Remek tanács....


Igen remek tanacs, mert ennyi szemetet tavolitott el, ezen kivul volt telepitve nehany program.

2022. szept. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ahhh...annyi mindent kellene visszaállítani a saját részemre optimálisra. Nem tudom már mindazt visszaállítani. Én nem a "elfogadokminde tjóúgyahogyvan" kategória vagyok. Amiket beállítottam, szándékosan tettem, hogy számomra szebb, hatékonyabb legyen. Tehát ez sajnos még nem opció, a végetekig tartogatom ezt a lehetőséget.


Nem tudom, hogy arra van-e lehetőség, hogy az egyes alkalmazásokból egy konkrét verziót töltsek le, mondjuk: Messenger 372.0.0.10.112 - szép példa :)

A google fordítót valamikor frissítettem és ami anno offline volt, azt most nem tudom offline módban használni és felettébb undorító, gusztustalan a kinézete.


A térképes alkalmazás 72 MB-ot foglal, de offline térképeket is töltöttem le, amik magukban többet foglalnak. Több, részletes adatot nem látok róla.

2022. szept. 8. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!