Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom kivédeni hogy a...

Hogy tudom kivédeni hogy a korlátlan mobil netemet lefedjék?

Figyelt kérdés
2022. szept. 7. 17:14
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
De csak bizonyos helyeken bemegyek az ebédlőbe ott van
2022. szept. 7. 22:47
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy tudom kivédeni"


homeoffice



mert munkaidőben ne mobiloz.

2022. szept. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Ékes példája annak, mikor valakinek derogál elkészíteni a fizika leckéket...
2022. szept. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Válts munkahelyet.
2022. szept. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Nem mobilozok munka közben csak zenét halgatnánk csak mivel lefedik vagy le árnyékolják a netem nem tudok YouTube ozni
2022. szept. 8. 01:24
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Munkahely. Ne youtube-ozz, ne zenélj. Dolgozz B+

Nem azért fizetnek, hogy a figyelmedet megosszad a munka és a zene között.

Ja, kivédeni sehogy nem tudod. Az épület szerkezete gondolom olyan (sok a fém), hogy leárnyékolja a telefont, ezzel semmit nem tudsz csinálni, viszont a rádbízott munkával igen: elvégezni.

2022. szept. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Wifi nincs a munkahelyeden?
2022. szept. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

"mivel lefedik vagy le árnyékolják a netem nem tudok YouTube ozni"

A tető miatt lehet. Bontsd le.

2022. szept. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Jó sok okos ember van látom nem kioktatást kértem . 1 rendessen végezzük a munkánkat nem veszi el a figyelmünket egy kis zenehallgatás ejjszaka dolgozunk ! 2 a tető nem fedi le mivel ha kimegyek arról a helyről ahol dolgozom az adott épületen belül ott már van netem és ugyanaz a tető van ott is
2022. szept. 8. 07:18
 20/28 anonim ***** válasza:
58%
Ha én ilyesmit akarnék, mivel a zenehallgatás PRIVÁT igény, akkor vennék egy nagy, vagy lehetőség szerint - ha anyagilag megengedhetem magamnak - akkor korlátlan MOBILNET csomagot, aztán halkan, vagy hangosan - ahogy a helyzet mindenkoron engedi - arról nyomatnám magamnak, és mindenki le van tojva. (vagy vennék fülest, és akkor arról akár ordíthat is - a füledbe, ha olyan a munka, hogy épp nem csapatmeló - meeting, brainstorming, akármi - van).
2022. szept. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!