Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom kivédeni hogy a...

Hogy tudom kivédeni hogy a korlátlan mobil netemet lefedjék?

Figyelt kérdés
2022. szept. 7. 17:14
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

"korlátlan MOBILNET csomagot"


az van neki!!!

2022. szept. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

annyira hallgatni szeretsz, akkor amit letöltöttél mp3 anyagot hallgasd

több ezer szám fér fel egy SD kártyára.

2022. szept. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Korlátlan netem van !
2022. szept. 8. 08:30
 24/28 anonim ***** válasza:
73%

A munkahelyeden gondolom le van tiltva mindenféle magáncélú, magáncélokra irányuló internetes, online tevékenység.

Bár annyiban nem is értem a kérdést, hogy a privát (nem céges!) telefonodon a saját magad fizetéséből (vagy mindegy, jövedelméből, bevételéből) finanszírozott, rendszeresen befizetett mobilelőfizetésedhez tartozó mobilinternetnek (akárhány giga is az, nekem speciel egy időben csak 1 Gbyte volt, most, - mivel egy olyan csomagra tudtam váltani, ami csak 300 forinttal drágább, viszont több mobilinternetet foglal magában -4 Gbyte van, - de ez itt totál mellékes), - amíg ez a keret tart, azaz, amíg az adatmennyiség el nem fogy - ott is mennie kellene.

Ezt viszont - hogy van-e mobilnet-kereted és ha igen, akkor effektíve hány gigabájt - mindenkoron csakis te tudod ellenőrizni a szolgáltatód appjában (alkalmazásában, applikációjában).

2022. szept. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen csak nincs rendes térerő ott ahol dolgozol, lehet hogy tele vannak a falak vezetékekkel ami így leárnyékol és nem is tudsz róla (az itt hozzászólók meg pláne honnan tudnák, mint én is?) Az hogy korlátlan a mobilneted vagy 1Gb tök mindegy. Egyszerű megoldás nincs, csak: előre letöltött zenét "offline" hallgatsz, vagy szolgáltatót váltasz számhordozhatósággal, de az sem biztos hogy jobb lesz (keresni kell egy kollégát aki másik szolgáltatónál van és megnézni, neki megy-e ott)

Vagy egy másik teló...

2022. szept. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
a politikában, gazdaságban használnak ilyen csendes szobákat ahol nem lehet nevezni, lehallgatni, stb.
2022. szept. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
* netezni
2022. szept. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

"csak zenét halgatnánk csak mivel lefedik vagy le árnyékolják a netem nem tudok YouTube ozni"

Az épület teszi. Közmunkásként nem lenne ilyen problémád.

2022. szept. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!