Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 14 modellek: ki mit...

Iphone 14 modellek: ki mit gondol?

Figyelt kérdés

2022. szept. 7. 20:59
 1/8 anonim válasza:
93%
450 bazz
2022. szept. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

13PM-en van és még így is rákivántam a 14PMre. Jó cuccok lettek ezek na. A vaccs is meg az új pro füles is.

Csak hát 1 illa az 1TB-os verzió... :D

Köszönjük OV22!

Köszönjük 1 zsák krumpliért leszavazók!

Köszönjük fletó!

Köszönjük MTVA, KESMA, és a sok gyökér lefizetett megafonos influenszernek. Ők bezzek ki tudják majd fizetni, mert hülyére keresték magukat tavasszal.

2022. szept. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

A sima 14 egy ráncfelvarrás lett, ahogy a 13 is csak egy ráncfelvarrás volt a 12-nek.

Egyébként a dollárban mért ára mindegyikben rendben van, sőt meg is lepett, hogy nem emelkedtek, de a forint árak sokkolóak lehetnek sokaknak. Nem hiába pofázom mindenhol, hogy ha műszaki cikket akarsz venni, akkor azt vegyed gyorsan, mert a 400 fölötti dollár és euró árfolyam be fog gyűrűzni az árakba.

Az a paradox helyzet is előállt, hogy a régi modellek az új bejelentésével jelentősen megdrágultak.

2022. szept. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mocskosul drága, erről persze a gyenge forint is sokat tehet.
2022. szept. 7. 21:35
 5/8 A kérdező kommentje:
3. Az alap(dollár) árai szerintem "barátságosak". Én többre számítottam. De forintban...
2022. szept. 7. 21:39
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
A 2-est a fideszesek pontozták le, vagy a színvakok? :D
2022. szept. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A 14 nem lett egy hatalmas fejlődés, persze nem elhanyagolható.

A 14 Pro viszont az elődjéhez képest akkora fejlődésen ment keresztül az egy évvel korábbi modellhez képest, ami emlékeim szerint legutóbb az X esetében fordult elő.

Ennek eredményeképp a korábbinál nagyobb különbség lett a sima és Pro modellek között, szerintem most először lett volna értelme egy köztes modellnek (12P/13P kamerarendszere az újításokkal, AOD, A16).

2022. szept. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A véleményem az iPhone-ról: Az iPhone 12-ről iPhone 13-ra nem érdemes váltani mert olyan jelentéktelen a különbség. Ugyan ez a iPhone 13 és az iPhone 14 között is jelentéktelen a különbség. Persze van különbség, de jelentéktelen. Viszont iPhone 12-ről iPhone 14-re már érdemesebb váltani.
2022. szept. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!