Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Idén lecserélnétek a telefonot...

Idén lecserélnétek a telefonotokat az új iPhonera?

Figyelt kérdés

3 éves a telefonom, tavaly járt le a törlesztője, akkor nem vettem meg az adott évi iPhone-t.

Idén szerettem volna újat venni, úgy voltam vele, ha nem haladja meg a tavalyi árát az új, akkor azt, ha meghaladja, de a 13 olcsóbb lesz, akkor azt választom. Viszont ilyen árak mellett nem tudom, hogy mi legyen...


Ti a 13 prot vagy a 14 prot vásároljátok most?


("hülye aki megveszi, az egész egy ipari hulladék" és hasonló kommentek teljesen feleslegesek, ha valaki frusztrált, ne itt adja ki a dühét. Véleményeket szeretnék, hogy ki hogy látja, esetleg mit venne a helyemben.)



2022. szept. 12. 14:11
A kérdező szavazást indított:
iPhone 13 prot veszek idén
iPhone 14 prot veszek az idén
Vennék telefont, de ennyi pénzért nem fogok
Nem tervezem lecserélni a telefonom
35 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%

Kérdés milyen telefonod van és mennyire vagy elégedett vele.

Ha elégedett vagy vele, akkor ne cseréld le, ha cserélni akarsz akkor kérdés hogy kell -e a nagy telefon, ha igen akkor vagy a tavalyi pro max, vagy az idei max -ek valamelyike. Ha nem kell hogy nagy legyen akkor sima 13.



Elnézve a kínálatot és ha eltekintünk a magyar áraktól akkor a sima 14 nem igazán jó választás. Egyel több GPU magja van a processzorak és kb majdnem ennyi. Amúgy a tavalyi processzor a pro ból.


14 max -t értem mert nagyobb ha valaki erre gerjed, de ha nem akkor a sima 13 -at érdemes inkább megvenni és most vegyük elő az árakat és nem MO -n.

Ha az ember tervez egy nyugati kirándulást akkor onnan kell beszerezni.

Számolva azzal hogy nem lesz rá 3 év gar, az csak MO -n vásárolt eszközökre érvényes.


Ha a pro kell akkor el kell dönteni melyik kell, és azt is külföldről megvenni...

2022. szept. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha eltudod adni a régit, akkor megérheti az új, egyébként nem hinném.
2022. szept. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

A jelenlegivel vannak apróbb problémák, nyilván nem eget rengetőek, mert akkor nem használnám. Karcos a kijelző itt-ott, face id nem működik, akksi 80%, ami már érezhető degradáció.

Új telefonból csak a pro felhozatalt néztem, a 13 és 14 tényleg nem lenne túl nagy ugrás.

A külföldi vásárlás azért nem jön szóba, mert annyira nem keresek jól, hogy egybe megvásároljam a telefont. Részletre, ahogy eddig is, kispolgáriasan.

2022. szept. 12. 14:24
 4/25 A kérdező kommentje:
Nyilván emiatt is a jelenlegi telefont nem lehet eladni számottevő összegért.
2022. szept. 12. 14:24
 5/25 anonim ***** válasza:
72%

13PM-et vettem tavaly, úgyhogy most könnyű a döntés: nem veszek semmit. De nagy bajban lennék ha úgy lennék mint te, mert a 14-es széria egész jó lett. Ha nem lenne ennyire drága, még lehet hogy a 13PM-ről is váltanék. De X és 11 környéki telefonról mindenképpen.

Csak az a gond, hogy már átestünk a döglött ló túlsó oldalára az árakkal. Ez már az a fajta drágaság aminél ha az ember ki is tudná fizetni az árat, akkor sem szivesen teszi, mert egyszerűen nem ér annyit a vásárolni kivánt termék.

Majd' 2 hete rákivántam a jégkrémre és vettem egy doboz carte d'or jégkrémet. Ott van még a hűtőben, mert nincs kedvem megenni, 2000 forint volt! 2000!! Annyit nem ér egy doboz fagyi. Sírva fogom megenni. Apple és iPhone b.zi vagyok, de ennyit nem ér egy iPhone!

2022. szept. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Ha nem kell a műholdas segélykérés, stb, akkor 13 pro-t vegyél. Habár én várnék pár tesztet a 14-ről,
2022. szept. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Támogatom. Én szeretem az iPhone-t, nem Apple iránti elköteleződés miatt, szimplán egyéni tapasztalat alapján ez nyújtja a legjobb felhasználói élményt számomra. Kérdés, hogy mikor kell azt mondani, hogy ilyen áron inkább nem kell élmény.

A 14 pro nagyon tetszik, de könyörgöm 560e ft? A 13 pro szintúgy bejön, talán pont annyival olcsóbb, amennyivel kevesebbet nyújt. Nem sokkal.

2022. szept. 12. 14:36
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg iPhone 13 mini telefonom van. Az iPhone 13 mini 2021 szeptemberében jelent meg. Tehát 2022. szeptemberében 1 éves. Most 2022. szeptemberében pedig az iPhone 14 jelent meg. Az iPhone 13 mini és az iPhone 14 között jelentéktelen a különbség. Csak azért iPhone 13 miniről nekem nem éri meg iPhone 14-re váltanom.
2022. szept. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
7%
Pont ahogy fidesz agymosottakól, iPhone agymosottakból sincs hiány.
2022. szept. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
9# a kettőt összemosni érdekes, ellenben a szegénységi bizonyítványt csak magadról állítottad ki.
2022. szept. 12. 14:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!