Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Idén lecserélnétek a telefonot...

Idén lecserélnétek a telefonotokat az új iPhonera?

Figyelt kérdés

3 éves a telefonom, tavaly járt le a törlesztője, akkor nem vettem meg az adott évi iPhone-t.

Idén szerettem volna újat venni, úgy voltam vele, ha nem haladja meg a tavalyi árát az új, akkor azt, ha meghaladja, de a 13 olcsóbb lesz, akkor azt választom. Viszont ilyen árak mellett nem tudom, hogy mi legyen...


Ti a 13 prot vagy a 14 prot vásároljátok most?


("hülye aki megveszi, az egész egy ipari hulladék" és hasonló kommentek teljesen feleslegesek, ha valaki frusztrált, ne itt adja ki a dühét. Véleményeket szeretnék, hogy ki hogy látja, esetleg mit venne a helyemben.)



2022. szept. 12. 14:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
19%
Nem jók a szavazati lehetőségek, én 14 pro maxot veszek most idén.
2022. szept. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 NTBS ***** válasza:
Nem.
2022. szept. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
mit szavazol le agyatlan
2022. szept. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Tavaly vettem 12-t,szóval nem váltok.
2022. szept. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
66%
kongratulesunsz!
2022. szept. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!