Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 13ProMax akksi?

Iphone 13ProMax akksi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Úgy hallottam az új frissítéssel az iphone 13 pro max üzemideje romlik.

Ezt mennyire tapasztaljátok? Esetleg más iphone készüléken is probléma ez?



2022. szept. 12. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Az úgy hallottam helyett inkább olvasgass fórumokat.

Nekem 13 mini van, ott is valaki azt írta, hogy neki romlott egy kicsit, más meg azt, hogy neki jobb lett. Erről úgy látszik, hogy egzakt módon még nem lehet meggyőződni.

A végső 16-os még csak most töltődik le a fél világnak, kell pár nap amíg lesz erről konkrét tapasztalat.

2022. szept. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1 órája jelent meg ba.kikám. Hogyan lehet ennyi idő alatt letesztelni az akksiidőket? :D

Én a public béta 6-os óta használom az iOS16-ot és az RC verzió már pár napja fent van és nem tapasztaltam semmi plusz akkumerülést. Pedig minden lófütty be van nálam kapcsolva. Ráadásul szombaton voltam egy hosszú túrás napon ahol ment a navigáció, rengeteget fotóztam és videóztam max fényerőn, mert sütött a nap, és este még szerkesztettem is a képeket vagy 1,5 órán keresztül a telefonon és így sem merült le a 13PM. Durván ütni vágni kell hogy egy nap alatt legyilkold az akksiját. (Lézer szkenneléssel mondjuk hamar le lehet meríteni)

Ilyenkor amikor frissítés van természetes hogy mindenki jobban figyel az akksira és jobban is fogyasztja az akksit, mert óhatatlanul is többet nyomkodja a telefont. Aztán egy hülye kiírja redditre, hogy ez sz.r, mert jobban merül és felrobban a net, hogy milyen vacak már az iOS16 :D Csordaszellem.

Az új iOS feltelepítése után még egy órával is meleg volt a telefon. Csinálta a háttérben a dolgokat, gondolom az a 38ezer kép ami a telón van sem segített abban, hogy gyorsan végezzen az indexeléssel :D Nem kell itt csodát látni, hogy rosszabb az akkuidő. Tényleg az lesz, mert sokat dolgozik még a háttérben, illetve sokkal többet nyomkodod, nézegeted, hogy miféle újdonságok vannak az új szoftverben. 1-2 napig éjszaka tessék töltőre tenni, hogy meg tudja csinálni amit kell neki és majd 1 hét múlva nem fogod annyit nyomkodni és nem fog annyit merülni. Pont.

2022. szept. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Iphonenal minden frissítésnel a telefont lassítják hogy új telefont vegyél
2022. okt. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!