Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motoron hazafelé a szakadó...

Motoron hazafelé a szakadó esőben - a többszörös bebugyolálás ellenére - beázott és elázott a Huawei Mate 20 Lite -om. Mit vennétek helyette? Mit érdemes ma venni?

Figyelt kérdés

Konkrét okostelefon javaslatokat várok. Nem, már nem volt garanciális. Nem, ha az lett volna se lenne érvényes a garancia beázásra. Nem, javíttatni sem érdemes, ötszámjegyű összegre rúgna a bevizsgálás, majd utána a javíttatás + hetekig nem lenne telefonom (nem akarnak cseretelefont adni... ezeket a köröket lefutottam a szolgáltatóval...)

Érdemes esetleg kivárni és valahogy valamilyen ideiglenes telefonnal végigbrusztolni ezt a mintegy 8 hetet, amíg beindul a karácsonyi szezon? Jön addigra ki Telekomnál vagy bármely mobilgyártó cégnél valami értelmes újdonság?



2022. szept. 30. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Motor helyett vennék kocsit.
2022. szept. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
Ájtónt! Mi mást?
2022. szept. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én samsungra váltottam huaweiről nem cserélném le semmi más márkára

+ középkategória is vízálló nagyrészt

2022. szept. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vízálló telefonban gondolkodnék mindenképp. Kérlek mondd el, hogy mennyit szánsz rá és hogy mit vársz el a telefontól(kamera, proci, kijelző, stb.).
2022. szept. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem gondolkodtam még árban, de ilyen 100-120K-nál szerintem azért nem többet.

A Samsung márkáról csak rossz tapasztalataim vannak, az talán kilőve, meg az ilyen noname kínaik (mint Meizu, Cubot és társai) is.


3: Ha még itt vagy milyen, melyik Huawei típusról milyen, melyik Samsung típusra váltottál konkrétan?

2022. szept. 30. 20:06
 6/11 anonim ***** válasza:

p40 literól váltottam a52 re, legnagyobb bajom az volt vele hogy gms nélkül sok alkalmazás nem müködött amiket használtam volna

tudásban hasonló a kettő, kamerája sokkal jobb a samsungnak

nekem jók a tapasztalataim eddig

xiaomi meg hasonlók sosem húzták egy évig, huawei viszont nagyon jól bírta az eséseket

2022. szept. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"A Samsung márkáról csak rossz tapasztalataim vannak"

A Ssmsung márka csak egy logo, van pár kategória, és azon belül számos készülék. Én még azelőtt gondoltam a beázásra, mielőtt megtörtént, és amióta vízálló kategóriás okostelefonok léteznek, nálam ez az első elvárás, illetve a belépő szint kerülése. Ezzel a rossz tapasztalatokat is elkerültem egyúttal.

Most épp egy A72 van szolgálatban, ami egy héten 2-3 alkalommal van aktívan víznek kitéve kb. egy éve, az elődje is Samu volt, azt 4 év után adtam el hibátlan állapotban, az is ugyanabban a pocsolós igénybevételben töltötte le az idejét.

Egyébként léteznek vízálló tokok is, de jobb amikor a készülék gyári megoldásai alapból vízmentesek.

2022. szept. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A Samsung márkáról csak rossz tapasztalataim vannak, az talán kilőve, meg az ilyen noname kínaik (mint Meizu, Cubot és társai) is.

A legolcsóbb készülékeik minősége ingadozó(volt pár éve), de a normál közép és felsőkategóriás készülékeivel soha sem volt gondom. Ismerőseimnek sem.

2022. okt. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amennyiben vízálló telefont szeretnél, akkor a Samsung galaxy A52s-t ajánlom. Az még szerintem belefér neked árban.
2022. okt. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Becsatlakozva, nekem is a Samsung Galaxy A52s jutott legelőször eszembe, vízálló (IP67), és bár kicsivel drágább a keretednél (125-135 ezer Ft legolcsóbban, de jó webshopokban), de ebben a kategóriában az egyik legjobb ár-érték arányú telefon, én is ilyet készülök venni! Előtte is Samsungom volt (A70), és úgymond nem volt vele bajom, annyi csak, hogy a Huawei-hez képest gyengébb volt a wifi-je és nehezebben átlátható a kezelőfelülete, de meg lehetett szokni azt is, azon kívül nagyon szuper! Neked, kérdező, mi volt a Samsunggal, ami miatt kizárod a márkát?
2022. okt. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!